Odwołana dzisiejsza konferencja Siarki Tarnobrzeg S.A. (video)

Dzisiejsza konferencja Siarki Tarnobrzeg S.A. została odwołana i przeniesiona na nowy termin po 1 stycznia 2015 r.

Powody odwołania konferencji podał prezydent Kiełb w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej w magistracie. – Konferencja nie odbędzie się z jakieś takiej prostej przyczyny, ponieważ tam trwają jeszcze cały czas negocjacje, w dniu wczorajszym do zarządu trafiła osoba związana ze środowiskiem kibicowskim, pan Mariusz Stadnicki. Mi zależy na dobrej relacji z klubem ale takich trójstronnych, prezydent – władze klubu – kibice. Kibice zaproponowali pana Mariusz Stadnickiego, tam na początku były jakieś opory związane może nie z kandydaturą pana Mariusza ale z osobą ze środowiska kibicowskiego. Jakoś ten opór materii przełamaliśmy. Taka konferencja najprawdopodobniej odbędzie się na początku stycznia 2015 roku – mówił G.Kiełb.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maryjan
7 lat temu

I dobrze że wzięto Mariusza Stadnickiego, czego się tu bać ? Może wreszcie wielu łącznie z piłkarzami zrozumie co to derby ze Stalową czy Mielcem, co znaczy dać z siebie wszystko, co znaczy reprezentować siarkowy gród. A to że jest kibicem, może lepiej jakby wice był radnym albo jakąś osoba która chodzi na mecze bo trzeba się pokazać wśród osób wpływowych.

Mateusz
7 lat temu

bardzo ciekawe zdjęcie stadionu, czy można gdzieś zobaczyć je w wyższej rozdzielczości?

Piotrek
7 lat temu

To zdjęcie zrobiłem po przegranym derbowym meczu ze Stalą St. Wola w maju 2013r: http://nadwisla24.pl/2013/05/18/stal-za-twarda-dla-siarki-wielkie-rozczarowanie-po-derbowym-meczu-w-tarnobrzegu-fotoreportaz-oraz-video-hd/ pod koniec reportażu jest jeszcze kilka zdjęć tęczy. W wyższej rozdzielczości nigdzie w sieci nie znajdziesz tej fotki. Jak chcesz taką to napisz na adres redakcji.

NowyRok
7 lat temu

Mam nadzieję, że doczekam czasów gdy miejsce Salamuchów itp. Dziedziców zajmie miejsce wreszcie ktoś poważny.

Rysiek
7 lat temu

Takiego meczu jak wtedy ze Stalową się nie zapomina i pytanie czy nie można częściej – okazuje się że nie można bo : ……………. napiszcie sobie sami. Czas na totalne zmiany bo ci co rządzą klubem doprowadzą go do ruiny w niedługim czasie.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content