11.01 (niedziela) Sandomierski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – program

Juan Carlos Cano – zwycięzcą 4 edycji „The Voice of Poland” z zespołem ENCLOSE będzie gwiazdą sandomierskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie 23. edycji wydarzenia zebrane pieniądze będą przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W programie artystycznym który rozpocznie się o godz.12 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią: Sandomierska Orkiestra Dęta, Sandomierskie Studio Piosenki, grupy taneczne „Paradox”, tancerze z Fabryki Ruchu oraz z formacji „Dance for Kids” i „Dance for Ladies”. Zaplanowano również pokaz mody „Kobieta w płaszczu”. Na scenie wystąpią lokalni artyści: Michał „Cezar” Biały, B612, Kryzys Brygada, Chillin.

W roli gwiazdy wieczoru wystąpi zespół ENCLOSE z charyzmatycznym Juan Carlos Cano – zwycięzcą 4 edycji „The Voice of Poland” (ok. godz. 19.30).

Finał tradycyjnie to ŚWIATEŁKO DO NIEBA, czyli pokaz fajerwerków!

W trakcie wydarzenia odbędą się licytacje gadżetów WOŚP i innych fantów przekazanych przez darczyńców, zaś za przysłowiowe „co łaska” będzie można otrzymać ciepły poczęstunek, zakosztować domowych wypieków itp.

PIKNIK MOTOCYKLOWO – SAMOCHODOWY

Przed parkingiem Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, w godzinach 13-16 odbędzie się piknik motocyklowo – samochodowy. Uliczna kwesta przeprowadzona zaś będzie w godzinach od 8 do 17. Cały dochód ze zbiórki oraz z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content