Tarnobrzeg: Sekcja Młodzieżowa KNP o obecnej sytuacji lekarzy oraz pacjentów (video)

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej Sekcji Młodzieżowej Kongresu Nowej Prawicy w Tarnobrzegu. Wydarzenie dotyczyło obecnej sytuacji lekarzy oraz pacjentów w świetle ostatnich wydarzeń związanych z umowami NFZ. W konferencji udział wziął doktor Konrad Podpora.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tarnobrzeżanin
6 lat temu

Prywatna służba zdrowia nie przejdzie bo nie żyjemy w normalnym kraju. W biurokratycznym kraju, gdzie tysiące urzędników jest na garnuszku państwa tego typu pomysły nie mają racji bytu, od razu będą masowe protesty, wioski namiotowe pod sejmem itp. Spróbujcie zwolnić część personelu bez którego szpital dał by sobie normalnie radę aby wprowadzić plan naprawczy, zobaczycie cyrk a wy chcecie pozbawić kilkadziesiąt a może nawet kilkaset tysięcy niepotrzebnych miejsc pracy w służbie zdrowia, utrzymywanych z naszych składek.

STH
6 lat temu

Wkurzający jest ten typek w okularkach, nie wie o czym mówi nawet a cwaniakuje dziecko. Za kilkadziesiąt lat ten chłopiec może zrozumie że mechanizmy, o których pieprzy, tak nie działają.

SM Nowa Prawica TBG
6 lat temu

Wyszło całkiem ciekawie, troszkę chaotycznie. Przykłady trafne. Jeżeli ktoś twierdzi, że „te mechanizmy nie działają” to zapraszam do zapoznania się jak to działa chociażby w danych przykładach: Szwajcaria, Gruzja, Singapur. Da się? Da się!

http://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/singapur-ma-najlepsze-i-najtansze-leczenie/

krzysiek
6 lat temu

Chłopcze ściąg te okulary i przestań machać łapkami, widać jak ci zryli beret gadasz bzdury o Singapurze Gruzji i Szwajcarii gdzie ty żyjesz ? Nawet nie wiesz jakie bzdury gadasz jesteś irytujący! Nigdy nie będzie dobrze w tym kraju jak tacy ludzie pchają się do władzy,teksty typu ” w mojej osobistej opinii ” to bełkot polityczny, populizm , założyłeś sobie długi czarny płaszcz i ciemne okulary i myślisz, że jesteś wielki mądrala? Pseudo działacz polityk ! Śmierdzi z daleka od ciebie dążeniem do koryta JKM zrył ci mózg i gadasz podobne głupoty jak on. Ty chcesz coś zmienić? Śmiechu warte, żałosny „spektakl” dziwne, że bądź co bądź znany tarnobrzeski lekarz publicznie pokazuje się w takim towarzystwie… 😉 Panie doktorze poważny z Pana człowiek i nie pasuje Panu takie towarzystwo…

Figa
6 lat temu

Norbert, nie przejmuj się komentarzami powyżej – piszą tam głównie o Twoim płaszczu i okularach, a to znaczy, że merytorycznie nie mają nic do powiedzenia

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x