Sandomierzanie przywitali Nowy Rok (zdjęcia)

Sandomierzanie oraz turyści, w nocy z 31 grudnia 2014 roku na 1 stycznia 2015 roku na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu przywitali Nowy 2015 Rok. Sylwestrowa zabawa pod gołym niebem trwała już od godziny 21.00, gdzie dwaj didżeje – Endru Vega i Graffem zachęcali uczestników do wspólnej zabawy przy rytmach największych światowych hitów.

Tuż przed północą noworoczne życzenia wszystkim mieszkańcom oraz przybyłym gościom złożył Marek Bronkowski Burmistrz Sandomierza.

– Życzę mieszkańcom i osobom, które goszczą w Sandomierzu wszystkiego dobrego, wiele radości, zadowolenia z przyszłego roku, aby rok 2015 był rokiem pełnym obfitości, radości oraz spełnienia wszystkich państwa marzeń, tych osobistych i zawodowych. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego – mówił gospodarz miasta.

Tuż po życzeniach rozpoczęło się głośne odliczanie ostatnich sekund 2014 roku. W momencie, gdy wybiła północ, niebo nad Starym Miastem rozbłysło mnóstwem kolorowych fajerwerków. Nie zabrakło również tradycyjnego poloneza wokół Ratusza, w którym wzięli udział uczestnicy imprezy na czele z przedstawicielami Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej. Zabawa sylwestrowa zakończyła się dyskoteką pod gołym niebem.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Sandomierskie Centrum Kultury.

foto&info: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tbg
7 lat temu

W Sandomierzu jakoś nowy burmistrz mógł złożyć mieszkańcom życzenia

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content