Tarnobrzeg: Kolejni nowi naczelnicy, zmiany w TBS i Straży Miejskiej

Z nowym rokiem Prezydent Tarnobrzega przeprowadził kolejne zmiany personalne w tarnobrzeskim magistracie oraz Tarnobrzeskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego.

NOWA PANI PREZES I NOWA RADA NADZORCZA TARNOBRZESKIEGO TOWARZYSTWA BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO

Beata Wójciak została nowym prezesem Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Zastąpiła na tym miejscu Stanisława Żmudę, który został odwołany przez Radę Nadzorczą spółki. 31 grudnia 2014 została powołana nowa Rada Nadzorcza Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, w skład której weszli: Cezary Dul – Przewodniczący (zasiadał już w Radzie Nadzorczej TTBS w czasie, kiedy prezesem spółki był Wojciech Brzezowski), Jolanta Majchrzak (doradca Prezydenta ds. organizacyjnych) oraz Grzegorz Ciszewski (radca prawny).

NOWY NACZELNIK WYDZIAŁU ARCHITEKTURY, BUDOWNICTWA I INWESTYCJI

Kolejna zmiana personalna, tym razem w samym magistracie, dotyczy naczelnika Wydziału Architektury, Budownictwa i Inwestycji. Dotychczasową naczelnik Annę Budziło, od dnia 8 stycznia br., zastąpi pracownik wydziału – Artur Anioł. Anna Budziło została przeniesiona na stanowisko głównego specjalisty w zamówieniach publicznych (to stanowisko zajmowała nim została naczelnikiem ABI).

ZMIANY NA STANOWISKU KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ

Robert Kędziora nie jest już komendantem Straży Miejskiej. W ramach podpisanego dziś porozumienia został przeniesiony na stanowisko dyżurnego operacyjnego w SM. Od 8 stycznia br. obowiązki komendanta Prezydent Tarnobrzega powierzy Piotrowi Sawie, długoletniemu pracownikowi Straży Miejskiej.

Kolejną zmianą wprowadzoną przez Prezydenta jest powołanie na stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu – Agnieszki Kopeć, która związana już była z wydziałem EZK, jednak została przeniesiona do Miejskiego Oświatowego Zespołu Ekonomicznego.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nie będzie kolesiostwa
7 lat temu

Przecież ci panowie to długoletni koledzy pana prezydenta, wszelkie zmiany robi szybko abyśmy szybko o tym zapomnieli. Nie zapomnimy. Przed wyborami obiecywano nam, że nie będzie kolesiostwa. Widzimy jak jest panie prezydencie. Dziwne, że w tym kraju wszyscy kłamią. Lud głupi kolejny raz dał się nabrać. Podobno kłamstwo ma krótkie nogi.

quatros
7 lat temu

A od kiedy to ci panowie są dobrymi kolegami p.prezydenta-jak nie wiesz to nie pisz pierdoł,dziwić się temu jak mastalerz w pierwszym tygodniu zapodał co najmniej 16-stu swoich kolegow nie kryjąc się z tym publicznie ,tutaj jakoś nie widzę zależności i zażyłości a wręcz kolesiostwa i z jednym pracował i z drugim tamten porwał ich z ulicy nie związanych z rolą i specyfikacją merytoryczną bo to kolesie byli i robili wszystko aby wsadzić go na stołek

Iga
7 lat temu
Reply to  quatros

Nie widzisz bo nie chcesz widzieć . I nie pień się tak bo każdy ma prawo mieć inne zdanie. Teraz mamy nowego prezydenta to po co mówisz o mastalerzu . Ten ma być przecież wspaniały.

Ana
7 lat temu

Uważam,że Pani Wójciak jest akurat dobrym wyborem jeśli chodzi o stanowisko prezesa. Pracowała wiele lat w inspektoracie nadzoru budowlanego, ma wykształcenie w kierunku budowlanym (czego nie można powiedzieć o poprzednim prezesie), jest kompetentna i sympatyczna.

sondaż
7 lat temu
Reply to  Ana

Ta Pani Beata nie pracowała w nadzorze,coś Ci się pomyliło.Pracowała tylko w tym samym budynku.

ona
7 lat temu

Hola hola Panie i Panowie. Przecież każdy z nas jak objął by to stanowisko to otaczał by się swoimi ludźmi, z własnego otoczenia a ni pozostałymi po byłym szpiegami i kopiącymi przysłowiowe dołki. Bądźmy sprawiedliwi. Tak było zawsze jest i będzie. Pozdrawiam

olek
7 lat temu

Mnożenie, dublowanie stanowisk za udział w kampanii wyborczej i tyle. Nie mamy szczęścia my normalni mieszkańcy Tbg.

patelmiszcz
7 lat temu

brak kolesiostwa to właśnie wyrzucenie kolesi mastalerza i reszty jego świty.brawo !

ehhh
7 lat temu

A tak miało nie być zmian kadrowych, zwolnień etc. Zaczyna się ta sama śpiewka co poprzednio.

ala
7 lat temu

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazdy mieszkaniec tbg na naczelnika!!!!!!!!!!!!!!!! albo doradzce Szalone oszczednosci !!! Obsadzanie wszystkich znajomkow na stolkach doporowadzi do ruiny te miescine !!!!!!!!!!!! zaosczedzil 10 tys na pensjach w machowie wyda 100tys na pensje dla znajomkow!!!!!!!!!!!!!!!

olek
7 lat temu

Mieliście Wianeckiego,kandydata niezależnego, poza układami, który gwarantował pozytywne zmiany i miał w programie konkretne działania i mówił na prawdę co należy zrobić i w jakim kierunku powinny iść zmiany i działania. Wybraliście jak wybraliście teraz uszanujcie własny wybór .Uwierzyliście,że prezydent miasta może zmienić ustawy podatkowe i znieść podatki,że tłumy inwestorów będą „walić drzwiami i oknami” ,że nie będzie czystek.Za cztery lata wybierzcie górala , baca dobierze sobie juhasów a wy i tak pozostaniecie stadem …wyborców, :)a kibicom gratuluję, myślenie czasem boli.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content