Spieszył się z psem do fryzjera – jechał 130 km/h

48-letni kierowca mercedesa został namierzony i zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego, kiedy znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Jak się okazało pędził 130 km/h. Próbował znaleźć zrozumienie u funkcjonariuszy tłumacząc, że spieszył się, bo jechał z psem do fryzjera.

Policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie gminy Gorzyce zauważyli jadący drogą krajową nr 77 samochód marki Mercedes. Jego kierowca nie zwracał uwagi na padający deszcz i śliską jezdnię, jechał z dużą prędkością, wyprzedzał inny pojazd nie stosując się do znaku poziomego „linia podwójna ciągła” będąc w rejonie skrzyżowania. Jak się okazało jechał 130 km/h. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Próbował znaleźć zrozumienie u policjantów tłumacząc, że jechał z psem do fryzjera.

Podczas kontroli kierowca oświadczył, że nie posiada żadnych dokumentów, nie ma też przy sobie okularów i nic nie widzi w dokumencie, który na tę okoliczność sporządził funkcjonariusz. 48-latek za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content