XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Ponad 59 tysięcy złotych uzbierali tarnobrzescy wolontariusze w trakcie XXIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów w Tarnobrzegu kwestowało 170 wolontariuszy.

Tarnobrzeskie granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął bieg „Policz się z cukrzycą” w którym udział wzięła ponad setka zawodników. Z mierzącym 3 km dystansem zmierzyli się zarówno amatorzy biegania jak i marszu z kijkami. Tuż po biegu pokaz ratownictwa medycznego zaprezentowała Grupa Ratownicza Tarnobrzeg. Od godziny 17 rozpoczęły się licytacje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gadżety WOŚPowe – koszulki, kubki i kalendarze oraz koszulka Roberta Lewandowskiego, która została sprzedana za ponad 1300zł, piłka z podpisami siatkarzy i złote serduszko. Tarnobrzeski finał zakończył występ gwiazdy wieczoru – zespołu LOKA oraz tradycyjne światełko do nieba.

foto&video: Piotr Morawski

foto: Arkadiusz Wydro

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pomoc
8 lat temu

To jest dobry gest dla ludzi potrzebujących jedna osobo potrafi wiele zdziałać niż cały zarząd w naszym kraju. Ale ludzie potrzebują pomocy każdego dnia a nie tylko jednego w roku. Państwo dużo zabiera a mało daje.

Tomasz K.
8 lat temu

Piękne w tym wszystkim jest to, że dają ci co chcą się czymś podzielić, często sami mają mało ale dają, dobrowolnie. Cała reszta przymusowych danin na państwo, podatków jest marnotrawiona w przeróżnych okolicznościach 🙁
Oby WOŚP grało do końca świata i nie zrażało się hejterami.

Zielona Ania
8 lat temu

fajna ta LOKA była, pozdrawiam wszystkich i do następnego

mieszkaniec
8 lat temu

ta scena, Loka bez koszulki, wszystko wygląda jak festyn w cyganach

widz
8 lat temu

sztuczne ognie dużo lepsze niz te w Sylwestra, ogólnie impreza na + Zebrane 59 tysięcy to więcej czy mniej niż rok temu?

Batman
8 lat temu

jak dla mnie to ten las wygasł

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content