Studniówka w tarnobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym. Nietuzinkowe polonezy maturzystów z „Kopernika” (fotoreportaż oraz video HD)

Osiem klas z tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika bawiło się wczoraj na studniówce. Bal maturalny tradycyjnie rozpoczęły polonezy, odtańczone na sali gimnastycznej w „Koperniku”.

Foto oraz video reportaż z części nieoficjalnej – link

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Franko
7 lat temu

Brawa A klasa za tego Poloneza! Wreszcie coś nowego! LO to chyba ostatnia szkoła w mieście ze Studniówka w szkole, trzymajcie się i nie idźcie w komerchę.

XCCX
7 lat temu

Studniówka studniówka ale co było potem , pochlane towarzystwo które zachowac sie nie potrafiło,przewracało sie po kątach, jedno zioło w powietrzu, zachowania wobec ludzi obsługujących impreze i poszanowanie ich ponizej krytyki a NIBY to najlepsze LO w TBG.

rodzic
7 lat temu

szkoła może i dobra ale młodzież z roku na rok coraz gorsza. Nie zapowiada się aby było lepiej, w naszych starych głowach nie potrafimy tego zaakceptować. Dziś surowość w wychowaniu lub szkole = kodeks karny i kłopoty, takie czasy. Dobrze, że zabitych i rannych nie było 🙂

uczeń
7 lat temu

Racja były takie osoby i uważam że ich zachowanie nie było odpowiednie ale większość bawiła się kulturalnie. Takie rzeczy dzieją się na studniówkach w każdej ze szkół. Uważam że jeśli pan/pani miała z tym jakiś problem trzeba było zwrócić uwagę w czasie imprezy, a nie teraz na forum publicznym.

M. Spasiuk
7 lat temu

Za moich czasów była kulturka 🙂

Janusz
7 lat temu

Teraz również jest kulturka Panie Michale, sam potwierdzam !

Simon
7 lat temu

Bardzo ładnie! Na szczególną pochwałę zasługuje miejsce czyli szkoła, w której
odbyła się ta jakby nie było zabawa szkolna. Tak trzymać!

Zenon
7 lat temu
Reply to  Simon

To prawda. Jedyna szkoła w mieście, która nie zrezygnowała ze 100dniówkowego balu jeśli chodzi o szkolne mury. I co najważniejsze zabawa zawsze była przednia. Na pochwałę też zasługują dziewczyny, które należy pochwalić za dobór sukienek. W tym roku było naprawdę bardzo dobrze, jeśli chodzi o ten aspekt.

Kaśka
7 lat temu

Będą jeszcze zdjęcia i video z części nieoficjalnej? 🙂

Kaśka
7 lat temu
Reply to  NW24

Super 🙂 czekam z niecierpliwością 🙂

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content