Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kabaret
9 lat temu

Polecam obejrzeć cz.7 i wypowiedz radnego Uziela jak w kabarecie . 🙂

anty Dziubinski i Kielb
9 lat temu

Tarnowiejski chlew pelen swin. A na czolach cyfry jak wyciete ostrzem tatulaze. Stodola

Wątpiący w ...
9 lat temu

o co kaman?

zdruzgotany wyborca
9 lat temu

Wczoraj PiS dobitnie pokazał gdzie tak na prawdę ma problemy mieszkańców\wyborców gdy chciał zabrać głos przewodniczący osiedla Janusz Barwiński a którego Kalinka i głosujący z PiSu nie chcieli dopuścić do głosu. K. to ja się pytam po co nam taka rada miasta, która po wyborach problemów ludzi nie chce NAWET WYSŁUCHAĆ wysłuchać?????? k. nawet wysłuchać… ale DNO. Już widać, że po 4 latach TAKICH rządów z miasta zostaną zgliszcza.

mieszkanka
9 lat temu

Oglądnęłam obszerne fragmenty sesji. Kampania wyborcza jeszcze nie skończona? czy może już nową zaczęli 😀 Fajnie, fajnie posłuchać świnek przy wąskim korytku, przynajmniej coś się dzieje.

człowiek z miasta
9 lat temu

Skandal panie Barwiński! Jak pan mógł wielce zapracowanym radnym(dobrze widać na szerokich ujęciach czym zajmują się radni – np.Mastalerz telefon rzadko odstawiał) zająć 5 minut podczas jakże ważnej sesji rady miasta!!! To się w głowie nie mieści. Przewodniczący Kalinka więcej czasu stracił na wypowiedziach jak tu pana Barwińskiego nie dopuścić do głosu niż zajęło wysłuchanie przewodniczącego osiedla. Pal licho że radni w sumie ponad godzinę pier…li nie na temat sesji i uchwał ale oni mogą, ba od tego mieszkańcy ich wybrali. Teraz mieszkańcy głosu nie mają, mieli tylko przed wyborami 🙁

olek
9 lat temu

Widziały gały co wybierały,to teraz cicho sza i pod miotłę

ADHD
9 lat temu

No tak, do reklamacji oddać „towar” można dopiero za 4 lata

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content