Tarnobrzeg: Policja złapała 27-letniego kłusownika

Kara do 8 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Tarnobrzega, u którego policjanci zabezpieczyli nielegalnie posiadaną broń palną wraz z amunicją oraz wnyki.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu uzyskali informację, że jeden z mieszkańców ulicy Ocickiej posiada nielegalnie broń palną samodziałową, amunicję i wnyki. Aby potwierdzić uzyskane informacje policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 27-letniego mężczyzny. Podczas przeszukania w pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze znaleźli broń palną samodziałową, dwie sztuki amunicji oraz dwadzieścia sześć sztuk stalowych wnyków służących do kłusownictwa na zwierzynę.

Mężczyzna został przewieziony do jednostki Policji, gdzie złożył wyjaśnienia. Policjanci przedstawili mu zarzuty popełnienia przestępstw. 27-latek odpowie za naruszenie przepisów ustawy Prawo Łowieckie oraz przepisów kodeksu karnego.

źródło: Policja
foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gajowy
6 lat temu

Co mu zrobią za wnyki w domu??? Powie, że na swoim podwórku na szkodniki zakłada. Za broń dostanie jakiś zawias i tyle mu narobią.

Mariusz
6 lat temu

Nie tak dawno idąc z psem przez pola i łąki pies wleciał w kępę krzaków z której już nie wybiegł. Jakiś pojeb wnyka tam założył i psina na głowie miała zaciśniętą stalową linkę. Dobrze, że byłem blisko i go uwolniłem. Niech się cieszy ten 27 latek, że u nas nie działa prawo – oko za oko, ząb za ząb.

gość
6 lat temu

Dobrze mu tak, gnój jeden

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content