Tarnobrzeg: Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie w szpitalu w ramach „Onkologicznej Białej Soboty”

Centrum Onkologiczne w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu organizuje w sobotę, 7 lutego „Onkologiczną białą sobotę”. W tym dniu w godzinach 9-12 zainteresowani będą mogli skorzystać z porad lekarzy onkologów, przyjmujących w poradniach: Chirurgii Onkologicznej oraz Onkologii Ogólnej.

Zapraszamy na Dzień Otwarty wszystkich, którzy chcą upewnić się czy np. znamię, guzek, długo utrzymujący się kaszel lub chrypka, zmiana rytmu wypróżnień, nie są zwiastunami poważniejszego schorzenia. Organizatorzy Białej Soboty skupiają się na tematyce nowoczesnej diagnostyki piersi, objawów raka piersi, badań przesiewowych (mammografia), nauki samobadania, oraz edukacji na temat możliwości profilaktyki i leczenia raka piersi.

BEZPŁATNE BADANIA

Wykonywane będą bezpłatne badania mammograficzne oraz USG piersi wraz z konsultacją lekarską oraz nauką samobadania piersi na fantomie. Podczas Białej Soboty będzie można również skorzystać z badań RTG klatki piersiowej oraz USG jamy brzusznej po konsultacji lekarskiej.

Wszystkie badania i konsultacje są finansowane przez Narodowy fundusz Zdrowia.

KONSULTACJE LEKARSKIE

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne zapisanie się na konsultację lekarską (tel. 15 812 30 20, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30). Na rozmowę telefoniczną należy przygotować numer PESEL. W dniu wizyty należy mieć ze sobą dowód osobisty.

info: Szpital Wojewódzki w Tarnobrzegu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content