Tarnobrzeg: Centrum Natura 2000 zaprasza na projekcje filmów w okresie zimowych ferii

Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły w Tarnobrzegu zaprasza na prezentacje filmów przyrodniczych, które odbywają się przez cały okres ferii zimowych – codziennie od godziny 12 w sali multimedialnej Centrum w Zamku Tarnowskich w Dzikowie.

Prezentowane filmy to opowieści przedstawiające środowisko życia zwierząt i roślin oraz historie z codziennych zmagań jakie niesie im los. Saga Prastarej Puszczy, Makrokosmos, Życie roślin, Na skraju lasu to tylko niektóre tytuły filmów wyświetlanych w placówce.

– Wybór tematyki dostosowujemy do grupy osób które w danym dniu zawitały w naszym Centrum. Staramy się w ten sposób kształcić i uwrażliwiać na potrzeby otaczającej przyrody. Filmy są też doskonałym sposobem na zdobycie wiedzy o rodzimych gatunkach fauny i flory. Jest to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu podczas ferii w ciekawej – kinowej atmosferze – tłumaczy Konrad Niedźwiedź, kierownik Centrum. – Projekcja filmów oraz zwiedzanie ekspozycji przyrodniczej w Centrum są bezpłatne. Gwarantujemy także drobny poczęstunek. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy codziennie, również w najbliższą sobotę i niedzielę do 13 lutego włącznie – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x