Janusz Palikot w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Janusz Palikot kandydat na prezydenta RP odwiedził dzisiaj Tarnobrzeg. Lider Twojego Ruchu spotkał się z mieszkańcami na tarnobrzeskim placu targowym przedstawiając swój plan wyborczy, nazwany „Planem dla Polski”, w którym zawarł m.in. postulaty o „ustawie o tworzeniu miejsc pracy”, zwiększeniu kwoty wolnej od podatku, wsparciu dla przedsiębiorców czy świeckim państwie. Palikot odpowiadał również na pytania zadawane przez mieszkańców Tarnobrzega – szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
9 lat temu

Brawo Panie Januszu, będziemy głosować.

mieszkaniec
9 lat temu

Janusz dobrze gada, nie jest idealny ale będąc prezydentem więcej będzie mógł zrobić niż będąc szefem partii z kilkunastoprocentowym udziałem w parlamencie. Przynajmniej głupie ustawy nie przejdą. Na ryje na dorobku nie mogę patrzeć, im zależy tylko aby jak najdłużej być na garnuszku państwa, Palikot ma kasę, onie nie po to idzie do polityki, wie jak problemy trzeba rozwiązać aby innym ciężko pracującym było łatwiej pracować i zarabiać.

kanar
9 lat temu

dobrze mu z oczu patrzy

sandomingo
9 lat temu

Kawal k…a i tyle w temacie.Kameleon polityczny.Buuuuuu ludzie otworzcie oczy puki czas .Malo to w Polsce uczciwych ludzi?

bardzo mało
9 lat temu

Podaj kilka nazwisk uczciwych ludzi w polityce. Gdy pomyślę o tym że kilka tysięcy osłów kradło i oszukiwało na głupiej kilometrówce to co ludzie mają myśleć o uczciwości polityków? Palikot dorobił się bo ma łeb na karku a nie lepkie rączki jak cała ta banda osłów. Cała reszta gamoni to ludzie popychani i upychani przez partię i ustawionych kolegów. Tacy są mądrzy i uczciwi.

tarnobrzezanin
9 lat temu

Ktòry z politykòw pracował chociaż przez chwilę uczciwie własnymi rękoma? Miller? Od kąd pamiętam to zawsze przy żłobie siedział. Kaczyński? On tez wielce politykuje od zawsze. Duda? Skąd on się wogòle wziął? Ogórek która boi się ludzi i konferencji z udziałem mediów. Kukiz podstarzały rockam który całą młodość przebalował. Komorowski który pilnuje żyrandoli? I siedzi przy żłobie jakieś 30 lat. Dlaczego sejm nie przegłosował ustawy o kadencyjnosci osłów? Bo się po prostu boją że nie dadzą rady przeżyć bez diety poselskiej. Pokażcie innego polityka który zrzekł się diety poselskiej. Że miał podknięcia , ale kto z nas błędów nie popełnia. Chłop doszedł do tego co ma własną ciężką pracą. Ludzie ocknijcie się czas pogonic ta mafię na Wiejskiej. Tacy prawi i sprawiedliwi co niektórzy z PiSu ale nie przeszkadzało oszukiwać na kilometròwkach. Nawet jedna z posłanek z tej partii wzięła maksymalną dotację mimo ze nie posiada prawo jazdy ani samochodu. I oni mi maja mówić jak ja mam żyć?! Po słuchajcie co człowiek ma do przekazania a nie skreslajcie go bo ma na nazwisko Palikot. To co powiada jest naprawdę realnie do zrobienia dla Polski tylko trzeba chcieć. Nikt wam nie obniży podatków jak nam juz jeden rodzimy obiecywał. Nikt… Czytaj więcej »

ADHD
9 lat temu

Dobrze prawisz kolego. A co do diety to słyszałem, że Czarek Kucharski zrezygnował z diety poselskiej. Możliwe że są jeszcze inni posłowie ale z tym się nie obnoszą. Powiedz tylko co realnie może zrobić sam prezydent bez poparcia sejmu?

grzmotogrom
9 lat temu

Słuchając Palikota stwierdzam, ze wie na czym polega prowadzenie działalności gospodarczej on rozumie i czuje gospodarkę, a to jest ważne. Proponuje założenie działalności ” Na próbę” bez opłacania składki na ZUS, która wynosi ponad tysiąc złotych i co kwartał jest coraz wyższa.Rolnicy mogliby przetwarzać swoje artykuły bez zakładania fabryki, mielibyśmy, zdrowe soki i przetwory,a z czasem rozwinąłby się nasz przemysł spożywczy. Ma dobre pomysły.Jesteśmy narodem pracowitym i pełnymi pomysłów ale nie mamy możliwości działać bo polskie przepisy i obciążenia, i konkurencja zachodnia nam nie pozwala. Pomysły gospodarcze Palikota zasługują na uwagę bo mówi konkretnie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content