Magistrat ogłasza konkurs na logo Dni Tarnobrzega

Tarnobrzeski magistrat ogłasza konkurs na logo Dni Tarnobrzega. Projekty można nadsyłać do końca marca br, zwycięzca otrzyma 1 000 zł i tablet graficzny.

W obecnej edycji konkursu nadesłane logo ma promować nie tylko tegoroczną imprezę ale również jej kolejne edycje. Prace mogą być realizowane i zgłaszane indywidualnie lub zespołowo. Uczestnik Konkursu może zgłosić max 3 projekty. Zwycięski projekt wybierze komisja konkursowa powołana przez prezydenta Tarnobrzega.

Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 1 000 zł netto, a także tablet graficzny o wartości do 1 500 zł. Organizator zastrzega sobie prawo przyznania dodatkowo trzech wyróżnień w postaci nagród rzeczowych.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Urzędu Miasta Tarnobrzega, w terminie do 31 marca 2015 roku do godz. 15:30. Decyduje data wpłynięcia do Urzędu Miasta. Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
miasto miało oszczędzać
6 lat temu

Widać te oszczędności w mieście. Co roku nowe logo Dni Tarnobrzega, do żadnego nie zdążyliśmy się przyzwyczaić a już musimy mieć kolejne. Dlaczego co roku herbu miasta nie zmieniamy? Myślenie chyba aż tak bardzo nie boli?

Tomasz
6 lat temu

2500zł tu, 2500zł tam i się uzbiera. To dwie miesięczne pensje szeregowych pracowników UM.

KASANDRA
6 lat temu

„Prezydent z Miotłą” chce zaistnieć dlatego wymyśla wciąż nowe głupoty. Cóż kasa jest można szaleć ! 11000 kretynów dało mandat Kiełbowi a teraz żałują bo robi ich w „BAMBUKO”

KASANDRA
6 lat temu

Po co nowe logo ? Wystarczy fotka tańczącego kankana „prezydenta miotły” z panią M. z ul. Konfederacji Dzikowskiej i będzie hit.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x