Pobił żonę i z siekierą rzucił się na syna

Na dwa miesiące do aresztu trafił 45-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Grębów, podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną i dwójką dzieci.

W niedzielę po południu dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej na terenie gminy Grębów. Według zgłaszającej osoby, 45-letni mężczyzna pobił żonę. Omdlałą kobietę jej krewna zabrała do szpitala, później zaatakował swojego syna, chwycił za siekierę i obuchem uderzył 23-latka w nogę oraz kopnął go w brzuch.

Dyżurny natychmiast na miejsce skierował patrole. Sprawca aby uniknąć zatrzymania, uciekł z domu do pobliskiego lasu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Po krótkim czasie 45-latek był już w rękach mundurowych.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci z komisariatu w Gorzycach pracując nad sprawą zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie dwóch zarzutów: znęcania się nad rodziną i naruszenia czynności narządu ciała.

Sąd zastosował wobec 45-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x