Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anatol
6 lat temu

ZENADA NAUCZYCIELE Z RADY GLOSOWALI ZA LIKWIDACJA ZEROWEK!!!!!! PO CO W TAKIM MALYM MIESCIE 18 ORZEDSZKOLI???? NAUCZYCIELE Z ZEROWEK ZGLOSZA SIE DO PANI PEKAR JAK STRACA PRACE BO ONA TWIERDZILA ZE WSZYSCY BEDA MIELI ETATY

qwert2015
6 lat temu
Reply to  anatol

Hipokryzja Pana radnego Norberta Mastalerza podczas wczorajszej sesji Rady Miasta sięgnęła zenitu szczególnie w sprawie uchwały dotyczącej sieci przedszkoli w naszym mieście i wręcz gladiatorskiej walki radnego o utrzymanie oddziałów zerowych – „zerówek” w szkołach podstawowych nr 6, 7 i 10. Wszystko byłoby na miejscu gdyby nie fakt, iż ten co bronił zerówek przykładowo doprowadził do jej likwidacji w przypadku Szkoły Podstawowej nr 6 bo ustalił sobie limit 15 dzieci i dokładnie brakowało jednego dziecka aby oddział powstał a on zgody ni9e dał. Następnie zniszczył oddział klasy I a w ubiegłym roku przy 12 uczniach nie wyraził zgody na utworzenie oddziału Gimnazjum dla Dorosłych. Mam uprzejmą prośbę aby ten co niszczył pewne placówki w naszym mieście zamilkł i się nie wtrącał bo w tej sytuacji jest smutny i żałosny. Podobnie zniszczył oddział klasy I w Mokrzyszowie. Kolejna kwestia to czy były prezydent miał prawnie zagwarantowaną możliwość ustalania limitów dzieci w oddziałach szkół podstawowych w osiedlach tzw rolniczych gdyż do dnia dzisiejszego Rada Miasta nie podjęła takowej uchwały i jest pytanie czy prezydent działał zgodnie z prawem. Dzisiaj o ironio Pan N. Mastalerz broni oddziału „O” min. dla szkoły w Miechocinie, którą chciał zlikwidować. Czyż nie jest to wyraz obłudy!!!

norbi
6 lat temu

aż żal czytać wypociny radengo mastalerza, który zamiast poświęcać czas na pracę podczas sesji udziela się na tweecie i fb. I na takiego głosowaliście „drodzy tarnobrzeżanie”? (że zacytuje „klasyka”)

naczelny mieszacz na sesji
6 lat temu

wstydu za grosz nie ma ten mastalerz, przeszkadza, wcina sie, obraza, dziwne miny i gesty, jak male dziecko, pora moze dorosnac
na chwile sie zamknal i bylo troche spokoju,naczelny mieszacz na sesji

davey
6 lat temu

Mastalerz dalej bawi się komórką.Nic go życie nie nauczyło a ponadto zauważam,że minął szok powyborczy i zaczyna być aktywny w pluciu…

gral
6 lat temu

Mastalerzowi zachowuje się jak obrażone dziecko, które na siłę chce zwrócić swoją uwagę. A wszyscy jak na ironię nie chcą go już nawet słuchać. Wczorajsze zachowanie sugeruje brak przyjmowanych leków na uspokojenie. Idź pan, wstydu oszczędź!

anula
6 lat temu

dlaczego pan przewodniczący nie dał kary Mastalerzowi za jego prostackie zachowanie na sesji RM? przecież aż się prosi usadzić chłopczyka na miejscu!

Mieszkaniec
6 lat temu

Dlaczego prezydenci wychodzą z sali podczas czytania sprawozdań przewodniczących osiedli? A niektórzy radni są wpatrzeni w swoje smartfony. To nadzwyczajny brak szacunku. Dla siebie to czytali?

tomej
6 lat temu

PISIORY WSZYSTKO LIKWIDUJA BO PRZECIEZ POTRZEBNE SA PIENIADZE NA KILKU VICE NACZELNIKOW ZASTEPCOW NACZELNIKOW CALEGO STADA DORADCOW

quatros
6 lat temu

Zabrano mu stołek,koryto i zabawki z pisakownicy to teraz szczeka!teraz widać jaki jest mały i żałosny, ubrał maske na 4 lata a teraz ją zdjął

Ha
6 lat temu

Panie Matalerz, a jak pan wytłumaczy swoje przekręty i brak kompetencji w sprawie oświaty?

tomej
6 lat temu

DLACZEGO NIE GLOSOWANO ZA LIKWIDACJA ZEROWKI W SZKOLE KATOLICKIEJ??????? JA TEZ UTRZYMUJE MIASTO!!!!!CZYZBY BYLI ROWNI I ROWNIEJSI ?

obywatel
6 lat temu
Reply to  tomej

Zawsze byli równi i równiejsi. Niestety 🙁 Teraz dopiero ci równiejsi pokażą jak włada się miastem. Jeden z tych równiejszych pan Wąsik bierze pensyjki z wielu spółek miejskich. Ciągle mu przybywa obowiązków. Nie wiem czy sobie chłopina poradzi.

anula
6 lat temu
Reply to  obywatel

nie zapominaj o mastalerzu, który był w spółce Siarka. Za darmo? hahaha

dtrer
6 lat temu
Reply to  tomej

bo do Katolika chodzą dzieci p. Kiełba 😀

sekretarz
6 lat temu

Ludzie czy ja dobrze słyszę ? 4 część 1 godz. 45 min. 20 s. prezydent mówi że będzie konkurs na sekretarza i że też będzie to dobra osoba ??!!!! wychodzi na to że konkurs jeszcze nie ogłoszony a już wiedzą kto będzie sekretarzem i będzie to dobra osoba ! po co konkurs ?

tbg
6 lat temu

dobra bo z PiSu 🙂

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x