19.03 (czwartek) Koncert Wojciecha Hoffmana (Turbo) – pozycja obowiązkowa dla miłośników gitarowego grania!

Już 19 marca o godzinie 19 na scenie Staszowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się jedyny w województwie świętokrzyskim koncert promujący najnowszą płytę solową Wojciecha Hoffmana z zespołu Turbo pt. „BEHIND THE WINDOWS”. 11 utworów i 70 minut wspaniałej muzyki, to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela instrumentalnej progresywnej gitary!

Wojciech Hoffmann, znakomity gitarzysta i leader legendarnej grupy TURBO, jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych polskich zespołów metalowych, po ponad dziesięciu latach oczekiwania zakończył prace nad swoim drugim solowym albumem „Behind The Windows”. W odróżnieniu od pierwszej, w całości instrumentalnej płyty pt. „Drzewa”, materiał z „Behind The Windows” zmierza w kierunku muzyki prog-metalowej, zaskakując rozmachem instrumentalnym oraz partiami wokalnymi. Jest tu mnóstwo ognistych riffów i solówek Wojtka, oraz plejada gości specjalnych, pośród których znaleźć można takie sławy jak: Grzegorz Skawiński (KOMBII, O.N.A.), Leszek Cichoński, Neil Zaza, Jelonek, Rafał „Rasta” Piotrowski (Decapitated), czy Tomasz Struszczyk (TURBO).

Trzon towarzyszącemu Hoffmannowi zespołu stanowią współpracujący z nim na stałe Arek Malinowski (bas) i Sławek Belak (klawisze). Bębny do wszystkich utworów nagrał Atma Anur, nadworny perkusista słynnej gitarowej wytwórni Shrapnel Records (nagrywał z takimi gigantami jak: Marty Friedman, Jason Becker, Greg Howe, Richie Kotzen, czy Tony MacAlpine).

Cena biletu: 20 zł; bilety do nabycia w Staszowskim Ośrodku Kultury.

foto&info: organizator
video: Kubicki Entertainment

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
9 lat temu

SUPER NEWS !!! JEDZIEMY

Metaliczny
9 lat temu

ożesz w morde jeża taka impra się szykuje za płotem

Zyga
9 lat temu

To oni jeszcze żyją? 🙂 Pamiętam koncerty Turbo z początku lat 90-tych, zawsze dobrze się je wspominało. To profesjonaliści.

Metaliczny
9 lat temu
Reply to  Zyga

żyją i tak wyp…. że w Sulisławicach usłyszą

Mariusz
9 lat temu

dla mnie Hoffman to przede wszystkim płyta „Kawaleria Szatana” choć mój stary twierdzi, że najlepszy album jaki nagrał z TURBO to „Dorosłe dzieci”.

666
9 lat temu

mi najbardziej leży „Strażnik światła”, ale to co Hoff wywija poza Turbo też mi leży. Nie wiecie czy w Staszowie będzie miał najnowszą płytę?

Jaro
9 lat temu

Jak to się dzieje że tak fajne koncerty odbywają się np. w Staszowie a nie w Tarnobrzegu? Oczywiście się wybieram.
Ps. Pytałem znajomego będacego w temacie – płyty mają być !

Jurand
9 lat temu
Reply to  Jaro

bo Tarnobrzeg woli telewizyjnych troli zamiast prawdziwych artystów

666
9 lat temu
Reply to  Jaro

to po ile zrzuta na busa?

Tomek
9 lat temu
Reply to  Jaro

wymienić Dumę na poprzednika i znowu zagra muzyka

Ewa
9 lat temu

jadę!

Tomek
9 lat temu

wspaniała sprawa – gratulacje Staszów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content