Tarnobrzescy siatkarze wygrywają z Czarnymi z Oleszyc i wciąż liczą się w walce o awans (fotoreportaż oraz video HD)

To był ostatni moment aby wygrać i nadal liczyć się w walce o awans do III ligi. Tarnobrzescy siatkarze wykorzystali tę szansę i po zaciętym boju pokonali we własnej hali lidera z Oleszyc 3:2 (25:18, 25:22, 18:25, 22:25, 15:12).

Spotkanie z Czarnymi z Oleszyc rozpoczęło się znakomicie dla tarnobrzeskich siatkarzy, którzy prowadzili już 2:0 w setach. Czarni, mimo iż awansu do III ligi są już pewni nie odpuścili, doprowadzając do wyrównania. W ostatniej odsłonie meczu emocje sięgnęły zenitu, gospodarze pokazali charakter i ogromną wolę walki, wygrywając seta do 12. – Ten mecz zagraliśmy dla kibiców,  chcieliśmy im podziękować za cały sezon  – mówił po spotkaniu trener Siarki MOSiR Karol Szczepanik.

Przed tarnobrzeską drużyną ostatnie spotkanie w tym sezonie, w Radymnie z miejscowym Żaglem. Siatkarze Siarki MOSiR mają o co walczyć, awans do wyższej klasy rozgrywkowej z grupy podkarpackiej wywalczą bowiem najprawdopodobniej drużyny, które zajmą cztery pierwsze miejsca w grupie.