Tarnobrzeg: Nowi naczelnicy w magistracie

Jolanta Kociuba, która przez ostatnie trzy miesiące pełniła funkcję doradcy prezydenta do spraw oświaty została Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Zdrowia w tarnobrzeskim magistracie. Z kolei urząd Naczelnika Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego powierzono Markowi Bukale, byłemu komendantowi Straży Miejskiej (2000-2011).

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
6 lat temu

Zasłużeni ludzie z kampanii wyborczej zostali należycie wynagrodzeni. Za chwilę będą pewnie koleji. Tylko jak się to ma do tych wszystkich śmiesznych hasełek głoszonych w kampanii – dość kolesiostwa i układów? 🙂

mieszkaniec
6 lat temu

miało nie być kolesiostwa 😀

dr
6 lat temu

co wy chrzanicie…wiadomo że zatrudni swoich. Szkoda tylko tych co pracowali uczciwie i pracują dalej za parę groszy. Naczelnicy nowi nic nie wiedzą -nie maja doświadczenia i wiadomo kto za nich będzie tyrał.

krajan
6 lat temu

Jeżeli ktoś miał nadzieję na zmiany w nagradzaniu swoich popleczników to był naiwny jak niemowlak.

Jan
6 lat temu

Rządząca ekipa sama sobie nie daje pociągnąć dłużej niż jedną kadencję więc wszystkie możliwe stanowiska obsadzają swoimi mało kompetentnymi pretorianami. Czym zasłynęła pani nauczycielka? tzn. jakie ma kwalifikacje najzwyklejsza nauczycielka aby zostać naczelniczką oświaty? Przy obsadzeniu tego stołka prezydent dobił do dna. Miało nie być kolesiostwa, mieli być sami fachowcy – którzy w pospiechu kończą kursik. Komu będzie lepiej to będzie ale na pewno nie mieszkańcom.

gość
6 lat temu

dobił dna …..nie jest już metr w mule…. niestety ludzie nabrali sie jak dzieci na lizaka! Mastalerz był bufonem jak to twierdzą jego przeciwnicy ale myślał, pracował,działał i aż takich ruchów nie robił.Kiełb to nie Prezydent tylko mściwy człowieczek teraz zerwał sie z łańcucha i szaleje>Ma WAS <Nas mieszkańców w d…ie.Pocieszam się tylko tym że nie oddałem głosu,a 11 000 niestety ciemnych którzy kierowali sie nienawiścią do byłego a nie dobrem miasta niech teraz patrzą w lustro !!!!

anom
6 lat temu

A nie mówiłem.Teraz wiecie dlaczego na kiełba nie głosowałem.Już parę miesiecy rządzi i dalej zmienia stołki a pracy jak nie było tak nie ma i tak przez następne 4 lata.szkoda że tylko ludzie dalej będą naiwni.

ciekawy
6 lat temu

Nasz Szanowny Pan Prezydent głosił podczas całek kampanii wyborczej jak to zlikwiduje wszelakie układy i znjomości. A jak czas pokazuje i weryfikuje jest inaczej. Zacznijmy od Pani Kociuby, która stała się najpierw doradzcą do spraw oświaty a teraz nagle staje się naczelnikiem i mam uwieżyć, że nie było nikogo innego kompetentnego na to stanowisko, a Pani Kociuba spełniła wszystkie niezbędne wymagania. A przypomnijmy sobie kto przeprowadzał wywiady z Panem Kiełbem w telewizji i jak one wyglądały czy były bezstronne? Bo dla mnie NIE!!!Dalej podczas kampanii kto klepał Pana Kiełba po ramieniu podczas pierwszej tury i drugiej Kolejny Nowy Naczelnik Pan Bukała i co kolejna osoba która wygrała rzetelnie konkurs przeprowadzony przez władze miasta, osoba która miała najwyzsze kompetencje ze wszystkich na to stanowisko. Jedźmy dalej przeglądam sobie Tarnobrzeski Bip a tu informacja o wynikach naboru na stanowisko bibliotekarza w SP NR 10 W Tarnobrzegu wygrywa Pan Kapuściak. Nazwikso dobrze znane gdyż Pani Kapuściak zasiada w radzie masta a tu nagle syn dostaje posadę w szkole jako bibliotekarz i też był najlepszy ze wszystkich no po prostu wszytsko jest tak jak Pan Prezydent obiecywał, że skończy ze wszystkimi układami a co się dzieje czy jest choć jedna osoba która wygrała jaki… Czytaj więcej »

gość
6 lat temu
Reply to  ciekawy

A te konkursy w MOZE też poprzez układ, niestety

gość
6 lat temu
Reply to  gość

I przyjmują taką „sierotę” która na rozmowie kwalifikacyjnej pojawia się w dżinsach i w rozciągniętym swetrze

Dyzma
6 lat temu

Mieli być fachowcy nie kolesie, mieli… Szału w mieście nie będzie. Kilka dni temu Janusz Barwiński na swoim profilu na FB upublicznił pismo skierowane do Kuratorium opisujące skandaliczne zachowanie nowej pani naczelnik oświaty(opisuje zdarzenie jak była nauczycielką). Można podejrzewać, że za namawianie do fałszowania swoich uczniów zajmie się również prokuratura. A tu miłościwie panujący prezydent spłaca dług wyborczy nie patrząc na nic. Liczą sie tylko stołki i pensje. Szkoda słów. Wyszło szydło z wora.

Robert U.
6 lat temu
Reply to  Dyzma

TVP Rzeszów zajęła się sprawą nauczycielki Kociuby http://rzeszow.tvp.pl/19308242/postepowanie-dyscyplinarne-wobec-nauczycielki

Demeter
6 lat temu
Reply to  Dyzma

Dlaczego pan Janusz B. czekał z tym aż dziewięć miesięcy?A swoją drogą ,co się stało z autem w którym zabawiał się z małoletnią?Łatwo na kogoś wylać pomyje ,prawda?

obywatel
6 lat temu
Reply to  Demeter

Dlaczego zwlekał? Bał sie o dziecko aby bez problemów skończyło gimnazjum akurat to jest zrozumiałe. Jeżeli w tym precederze brało udział więcej dzieciaków to przepytać wszystkich i będzie wiadomo kto mówi prawdę

óabc
6 lat temu

przypadek?

KASANDRA
6 lat temu

JEŻELI PO WYBORACH KTOŚ MYŚLAŁ ŻE BĘDZIE TAK PIĘKNIE JAK MÓWIŁ TO BYŁ KOMPLETNYM IDIOTĄ. JEŻELI NADAL TKWI W TYM PRZEKONANIU JEST DEBILEM. A MY PYTAMY .CO POŻYTECZNEGO DLA MIASTA I MIESZKAŃCÓW ZROBIŁ PAN KIEŁB
POZA OBSADZANIEM NIEKOMPETENTNYCH LUDZI ALE KOLESIÓW NA INTRATNYCH STOŁKACH,PODWYŻKAMI CEN WODY, PODWYŻKAMI OPŁAT ZA PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI,ZNIESŁAWIENIEM MIASTA NA CAŁY KRAJ UPUBLICZNIAJĄC AFERĘ Z „BUTAMI”, OŚMIESZAJĄC SIĘ TRZYMAJĄC MIOTŁĘ,POWOŁUJĄC BIURO OBSŁUGI INWESTORA DO KTÓREGO NIKT NIE PRZYCHODZI,BRAKIEM PRZYGOTOWANIA DO PEŁNIENIA FUNKCJI PREZYDENTA.
Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA WYROK SĄDU W SPRAWIE MASZTALERZ PRZECIWKO KIEŁBOWI ZA KŁAMLIWE OSZCZERSTWA NIE MAJĄCE POKRYCIA W FAKTACH.
ZASTANAWIAM SIĘ CZY „KARANY PREZYDENT” BĘDZIE MÓGŁ NADAL PEŁNIĆ FUNKCJĘ PREZYDENTA?

H2O
6 lat temu

Ciekawe co z procesem wytoczonym przez UM i Mastalerza vs Piaskowi dziennikarzowi ośmieszającemu nasze miasto? Kiełb już wycofał pozew? Ośmieszanie było tylko pod kampanię?

kwas
6 lat temu

Jestem jednym z tych nabranych. Piękne hasełka przed wyborami mamiły wyborców. Dziś mam gdzieś Kiełba i te całe wybory. Co wybory to gorzej. K. Mastalerz obstawial swoimi ale przynajmniej kompetentnymi. Teraz to jest dno.

michal
6 lat temu

Jeszcze wiesiu d. podobno do mosir i prezydent niech się pakuje. Gość ledwie zrobił licencjat ale działał w sztabie, wiecmowi, że mu się nalezy, masakra.

quatros
6 lat temu

Ale Jasełka mamy w mieście nauczycielka z marnym dorobkiem i agent specjalny do spraw kryzysowych a już myślalem że nie będzie kolesiostwa a tu fala kolesiostwa przyszła jak tsunami!!

Robert U.
6 lat temu

Dzisiejszy news TVP Rzeszów z panią Kociubą w roli głównej: http://rzeszow.tvp.pl/19308242/postepowanie-dyscyplinarne-wobec-nauczycielki
Wzorowa nauczycielka dostała w nagrodę awans od kolegi prezydenta. Takie rzeczy tylko w Tarnobrzegu.

klamiesz jak kielb
6 lat temu

Zapraszamy do wyrażania swojej opinii na nowym fanpejdzu, https://www.facebook.com/klamieszjakkielb

ktos
6 lat temu

mam nadzieje,ze sie rozkręci ten fanpejdz

:)
6 lat temu

taaa na FB 🙂

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x