Wygraj zaproszenia na koncerty Wojciecha Hoffmana w Rzeszowie i Staszowie

Wojciech Hoffmann, znakomity gitarzysta i leader legendarnej grupy TURBO jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych polskich zespołów metalowych, po ponad dziesięciu latach oczekiwania zakończył prace nad swoim drugim solowym albumem „Behind The Windows”. W ramach trasy promującej wydawnictwo w środę 18. marca muzyk wraz z zespołem zagra koncert w Radiu Rzeszów zaś w czwartek 19. marca, w staszowskim Ośrodku Kultury.

W odróżnieniu od pierwszej, w całości instrumentalnej płyty pt. „Drzewa”, materiał z „Behind The Windows” zmierza w kierunku muzyki prog-metalowej, zaskakując rozmachem instrumentalnym oraz partiami wokalnymi. Jest tu mnóstwo ognistych riffów i solówek Wojtka, oraz plejada gości specjalnych, pośród których znaleźć można takie sławy jak: Grzegorz Skawiński (KOMBII, O.N.A.), Leszek Cichoński, Neil Zaza, Jelonek, Rafał „Rasta” Piotrowski (Decapitated), czy Tomasz Struszczyk (TURBO).

Trzon towarzyszącemu Hoffmannowi zespołu stanowią współpracujący z nim na stałe Arek Malinowski (bas) i Sławek Belak (klawisze). Bębny do wszystkich utworów nagrał Atma Anur, nadworny perkusista słynnej gitarowej wytwórni Shrapnel Records (nagrywał z takimi gigantami jak: Marty Friedman, Jason Becker, Greg Howe, Richie Kotzen, czy Tony MacAlpine).

ZAPROSZENIA NA KONCERTY

Występ tego znakomitego gitarzysty w studiu koncertowym Radia Rzeszów rozpocznie się w środę 18. marca o godz. 19. Na to wydarzenie mamy dla Was dwie podwójne wejściówki. Zaproszenia trafią do osób, które jako pierwsze prześlą na adres: „redakcja (małpa) nadwisla24.pl” prawidłową odpowiedź na pytanie: „Jacy zagraniczni muzycy grają na najnowszej płycie Wojtka Hoffmanna „Behind The Windows” – wymień jednego z nich „- w tytule wpisując „Radio Rzeszów”.
W e-mailu należy dopisać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Z kolei w czwartek 19. marca o godz. 19. Wojciech Hoffman wraz z zespołem wystąpi w Staszowskim Ośrodku Kultury. Na ten koncert mamy dla was jedno podwójne zaproszenie. Wejściówka trafi do osoby, która jako pierwsza prześle na adres: „redakcja (małpa) nadwisla24.pl” prawidłową odpowiedź na pytanie: „Jacy zagraniczni muzycy grają na najnowszej płycie Wojtka Hoffmanna „Behind The Windows” – wymień jednego z nich „- w tytule wpisując „Staszów”.
W e-mailu należy dopisać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

video: Kubicki Entertainment

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x