Tarnobrzeg: Cztery osoby zatrzymane po sobotnich derbach

300 policjantów czuwało nad bezpieczeństwem podczas sobotnich derbów Podkarpacia. Policjanci zatrzymali cztery osoby, które zakłócały porządek publiczny oraz dopuściły się dewastacji mienia, nałożyli również 5 mandatów karnych.

– Podczas trwania meczu na trybunie Siarki Tarnobrzeg doszło do podpalenia świecy dymnej. Kibic za popełniony czyn odpowie przed sądem.

– Za popełnione wykroczenie czeka odpowiedzialność 54-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Mężczyzna podczas wychodzenia z sektora kibiców naruszył porządek publiczny w ten sposób, że ściągnął spodnie i odwrócił się prowokacyjnie w kierunku kibiców Siarki Tarnobrzeg. Badanie alkomatem wykazało 1,55 promila alkoholu w jego organizmie.

– Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 34-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który w rejonie bramy wyjazdowej na stadion rzucił szklaną butelką w policyjny radiowóz.  Za swoje postępowanie odpowie teraz  przed sądem.

– 1,38 promila miał w organizmie 37-letni mieszkaniec Przemyśla, którego zatrzymali policjanci przed stadionem. Mężczyzna oczekując na mecz na pobliskim parkingu, zaczął niszczyć znak drogowy. Wandal najpierw obrócił znak utrudniając odczytanie tablicy, następnie oberwał znajdującą się poniżej tabliczkę informacyjną „droga pożarowa”.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
quatros
6 lat temu

Ja słyszałem o 9-ciu no ale i tak było spokojnie,chociaż co niektórym po obu stronach pasowało przywalić z liścia,dla niektórych to okazja do wyżycia się a nie obejrzenia meczu,jest różnica między kibic a kibol

qwas
6 lat temu

ten z dupą był najlepszy 😀 Jak na derby to było spokojniej niż na każdej dyskotece gdzie w okolicy lub wewnątrz dzieje się dużo dużo więcej.

UuU
6 lat temu

Jak przystało na przeciętnego stalowo wolanina szukał przysłowiowego ch. do d.-dosłownie 🙂 Ten z Przemyśla jest biedny i musi szmuglować fajki-wybaczcie mu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x