Tarnobrzeg: Jolanta Majchrzak sekretarzem miasta

Jolanta Majchrzak, pełniąca od grudnia ubiegłego roku funkcję doradcy prezydenta Tarnobrzega do spraw organizacyjnych została sekretarzem miasta. Majchrzak była jedynym kandydatem aplikującym na ww. stanowisko.

Jolanta Majchrzak z Tarnobrzegiem związana jest od ponad 10 lat. Z wykształcenia jest prawnikiem. Uzyskała stopień naukowy doktora nauk prawnych w zakresie prawa, specjalność – prawo administracyjne. Jest autorem publikacji w wiodących czasopismach naukowych (część B wykazu MNiSW). Prócz wykształcenia zdobytego na dwóch lubelskich uniwersytetach (KUL oraz UMCS) posiada przeszło 11 – letnie doświadczenie zawodowe, uzyskane dzięki pracy w sektorze publicznym oraz prywatnym.

foto: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel
6 lat temu

Gdzie ta mastalarnia? Jeszcze nie wieszają psów na tej Pani i Panu Prezydencie?
Ahhh.. nie mogę się doczekać tych durnych komentarzy, bez jakiegoś sensu i pełnych nienawiści.

notariusz
6 lat temu

może nikt nie wiesza psów bo to kompetentna osoba ? nie jest jak inni aktualni naczelnicy pomyłką .

Lajkonik
6 lat temu

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Kompetencyjnie Kociuby nie przebije juz żaden koleś. Zobaczymy jak ci super specjalisci uzdrowią finanse miasta a w szczególności oświatę bo dziś to studnia bez dna. Wyborcy rozliczą 4 lata. Mastalerz zapierdzielał i przegrał tak więc ekipa Kiełba ma wysoko zawieszoną poprzeczkę

zapierdziel
6 lat temu
Reply to  Lajkonik

zapierdzielał? – haha, to jest dobry żart, lepszego dawno nie słyszałem!!!

King Diamond
6 lat temu

Zapierdzielał chyba z jednego meczu na drugi…helikopterem .

Sportowiec roku
6 lat temu

Norbert aż tak się przemeczył tym zapierdzielaniem i nabieraniem doświadczenia że teraz musi odpoczywać w domu .

tomasz
6 lat temu

hahahaha

Rika
6 lat temu

Brawo brawo!!!!!!!!!!!!!!!

ewa
6 lat temu

brawo!!!!!!!!!!!! CIEKAWE ILE JESZCZE STOLKOW UTWORZY PREZYDENT ZEBY KOLEZKOW OBSADZIC!!!!!!!!!!! A MU\Y PLACIMY IM PENSJE

myślący_TBG
6 lat temu

Bo ludzie co wybory myślą, że nowa władza w mieście coś zmieni… naiwni? Zawsze zmieniają się tylko świnki przy korycie. Dlatego dla mnie ludzie pracujący na stołkach załatwianych przez władzę będą zawsze wielkimi miernotami życiowymi nie potrafiącymi dostosować się do sytuacji a tylko klepią odpowiednie osoby decyzyjne po pleckach. Polityczni to ludzie bez honoru, bez własnego zdania aby tylko przypodobać się wodzowi, który rozdaje stołki aby ugrać jak najwięcej dla siebie.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x