Tarnobrzeg: Opiekowała się dzieckiem mając 1,7 promila

Wczoraj przed północą dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że pijana matka opiekuje się dzieckiem. Z informacji wynikało, że niespełna dwuletnia dziewczynka pozostaje bez właściwej opieki w jednym z mieszkań przy ulicy Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

Policjanci, którzy przybyli pod wskazany adres zastali tam 37–letniego mężczyznę, który przyszedł w odwiedziny do lokatorki mieszkania. Funkcjonariusze zastali również pijaną matkę oraz jej 2-letnią córkę. Od kobiety czuć było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 1,78 promila alkoholu. Tego wieczoru wspólnie z mężczyzną spożywała alkohol. Urządzenie wykazało u znajomego 1,46 promila alkoholu w organizmie. Dziewczynka została przewieziona do domu dziecka, a kobieta trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego. Nieodpowiedzialna matka narażając swoje dziecko na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia w świetle obowiązujących przepisów podlega karze pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cwaniak
6 lat temu

Wpierw z nią pije a później dzwoni na pały aby jej dopier…ć

Palant
6 lat temu

Iza przecierzsz mieszka na targowej nonstop jest zajebana

gość
6 lat temu

Widok pijanej kobiety nadal dziwi. Pijaczka to brzmi strasznie……..!
Mamusie- pijaczki OPAMIĘTAJCIE się! Szkoda dzieci.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x