Rezerwy Siarki Tarnobrzeg gromią OKS Wielowieś (fotoreportaż oraz video HD)

Od zwycięstwa rezerwy Siarki Tarnobrzeg rozpoczęły rundę wiosenną A-klasowych rozgrywek. W sobotnim spotkaniu podopieczni trenera Wojnara nie dali żadnych szans drużynie OKS Wielowieś pokonując rywali aż 6:1 (5:0).

Szczególnie efektownie w wykonaniu młodych piłkarzy Siarki wyglądała pierwsza połowa meczu, w której zaaplikowali rywalom aż 5 bramek. Wynik spotkania otworzył już w 2 minucie Łukasz Bukała, osiem minut później prowadzenie Siarki podwyższył Patryk Bałata. W 27 minucie Bałata ponownie wpisał się na listę strzelców, zaś minutę później czwartą bramkę dla Siarki strzelił Fabian Woźniak. Piątego gola dla tarnobrzeskiej drużyny zdobył Bukała, w 44 minucie. Po przerwie, mimo wielu sytuacji Siarkowcy zdobyli tylko jedną bramkę, w 62 minucie a jej autorem był Maksymilian Mieszkowicz. Honorowego gola dla Wielowsi strzelił Krzysztof Wartoń, wykorzystując podyktowany w 79 minucie rzut karny.

W ramach 15. kolejki liderujące rozgrywkom rezerwy Siarki zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z LZS-em z Podwoliny, OKS Wielowieś podejmie zaś na własnym boisku San Kłyżów.

SIARKA II TARNOBRZEG – OKS WIELOWIEŚ 6:1 (5:0)
1:0 – Bukała 2′
2:0 – Bałata 10′
3:0 – Bałata 27′
4:0 – Woźniak 28′
5:0 – Bukała 44′
6:0 – Mieszkowicz 62′
6:1 – Wartoń 79′ (k)

Wyjściowy skład Siarki: Komorowski – Sapielak, Michalewski, Szewc, Dziuba, Jurkowski, Bukała, Mandzelowski, Woźniak, Bałata, Parobczyk