Tarnobrzeg: Dyżury prezydenta i radnego na osiedlu Siarkowiec

W każdy ostatni piątek miesiąca w świetlicy środowiskowej Parafii pw. Św. Barbary, Prezydent Grzegorz Kiełb oraz Radny Mariusz Myszkowski będą spotykać się z mieszkańcami.

Spotkania mają charakter otwarty i skierowane są przede wszystkim do mieszkańców osiedla Siarkowiec. – Pragniemy spotykać się z mieszkańcami także poza urzędem. Pierwsza taka inicjatywa pojawiła się właśnie na osiedlu Siarkowiec, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców – mówi Prezydent Grzegorz Kiełb.

Dyżur będzie organizowany raz w miesiącu, w każdy ostatni piątek miesiąca, w godzinach od 16:00 do 18:00.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KASANDRA
5 lat temu

Kiełbie ! Tobie już i kościół i pleban nie pomoże. Na kolanach do Częstochowy z pejczem na plecach bez możliwości powrotu do Tarnobrzega. Wtedy może odpokutujesz grzechy wobec rodziny oraz mieszkańców miasta .Twoje rządy to dopiero jest bezprawie. Chmara urzędników, doradców wywodzących się z kręgu kolesi utrzymywanych za nasze podatników pieniądze.Brak dobrego zarządzania miastem a koncentrowanie się na zemście na poprzednikach . Chęć odwetu za wszelką cenę posuwając się do kłamstw i pomówień.To znak twoich rządów. Ale przyjdzie kryska na Matyska i odpowiesz za swoje niecne czyny.

ktos
5 lat temu

No i co znowu nam powiesz, że wpiszesz nas na listę oczekujących na pracę, czekamy już parę miesięcy i żadnych efektów. Zwykły kłamca, szkoda czasu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x