Tarnobrzeg: Pijany wandal niszczył zaparkowane auta na ul. Zwierzynieckiej

Wczoraj, około godziny 23.30 policjanci zostali zawiadomieni o tym, że przy ulicy Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu młody mężczyzna niszczy zaparkowane samochody. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że wandal kopał po samochodach, a w dwóch z nich, fiatach seicento wybił szyby. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Krótko po tym został on zatrzymany w klatce bloku.

Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 2 promila alkoholu w jego organizmie. 23-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci ustalali jakie szkody wyrządził i kim są właściciele uszkodzonych samochodów.

Po złożeniu wniosków o ściganie przez pokrzywdzonych mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do winy, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tewje Mleczarz
5 lat temu

Wlepcie mu od razu 10 lat bo przez 5 taki tępak nie zdąży przemyśleć swojego zachowania. Jestem za instytucją Mafii żeby obywatel miał możliwość wykupienia wyroku na takiego popaprańca, bo jeśli nawet go wsadzą to i tak na koszt podatnika.

Kostuch
5 lat temu

a może zamiast karania więzieniem kara publicznej chłosty lub ciężkich robót w kamieniołomach

Malmsteen
5 lat temu

I obowiązkowo zedrzeć z gnoja, lub jego rodziny, pięciokrotność szkód jako rekompensaty za zniszczenia.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x