Wisła Sandomierz remisuje w Trzebini

Wisła Sandomierz zremisowała w Trzebini z tamtejszym MKS-em 1:1 w meczu 28. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Swoje spotkanie wygrała zaś oświęcimska Soła i do liderującej rozgrywkom Wisły traci już tylko jeden punkt.

Od 22 minuty Wisła prowadziła w Trzebini bo bramce strzelonej przez Kamila Hula. Gospodarze wyrównali w 53 minucie, po trafieniu Bartosza Jagły.

W ramach 29. kolejki Wisła podejmie na własnym stadionie Wolanię Wola Rzędzińska. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 17. maja, początek godz. 17.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 28. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Hutnik NOwa Huta – Granata Skarżysko-Kamienna 0:0, Czarni Połaniec – Unia Tarnów 3:0, Poprad Muszyna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:3, Łysica Bodzentyn – Garbarnia Kraków 1:1, Poroniec Poronin – Beskid Andrychów 3:1, Wisła II Kraków – Soła Oświęcim 1:4, Wierna Małogoszcz – Partyzant Radoszyce ?, Wolania Wola Rzędzińska – Korona II Kielce ?