Dwie bramki Pacholarza i zwycięstwo sandomierskiej Wisły

Wisła Sandomierz wygrała dwudzieste spotkanie w bieżącym sezonie. Tym razem podopieczni trenera Krawca wygrali w Radoszycach z miejscowym Partyzantem 2:1 (0:0) w meczu 30. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Od 63 minuty Wiślacy przegrywali po bramce strzelonej przez Romana Babina. W 82 minucie do wyrównania doprowadził Jarosław Pacholarz, zaś osiem minut później strzelił bramkę na wagę trzech punktów.

Do końca sezonu pozostało jeszcze tylko cztery kolejki, Wiślacy na drugą w tabeli Sołą mają cztery punkty przewagi. W ramach 31. kolejki sandomierzanie podejmą rezerwy Korony Kielce. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 24. maja, początek godz.17.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 30. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Wolania Wola Rzędzińska – Granat Skarżysko-Kamienna 1:2, MKS Trzebinia – Unia Tarnów 0:1, Czarni Połaniec – Garbarnia Kraków 1:1, Poprad Muszyna – Beskid Andrychów 1:1, Poroniec Poronin – Wisła II Kraków 3:2, Łysica Bodzentyn – Soła Oświęcim 1:2, Wierna Małogoszcz – Korona II Kielce?, Hutnik Nowa Juta – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ?