Tarnobrzeg: Pobiegnij dla Kacperka

Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej wspólnie z wychowankami Domu Dziecka w Tarnobrzegu organizuje w okresie od 08.06.2015r. do 14.06.2015r. akcję „Biegamy dla Kacperka”.

Celem akcji jest zebranie pieniędzy na rehabilitację i protezę dla niespełna dwuletniego Kacperka, ale równocześnie propagowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Tarnobrzega. Do udziału w akcji chcemy zaprosić różne środowiska zawodowe, chętnych do biegania dorosłych, studentów, młodzież i dzieci z tarnobrzeskich szkół i uczelni.

GDZIE BIEGAMY

Każdego dnia w czasie trwania akcji w godzinach od 17.00 do 19.00, na wyznaczonej trasie prowadzącej nad Jezioro Tarnobrzeskie (chodnik, droga rowerowa), każda chętna osoba, będzie mogła przebiec zadeklarowaną ilość kilometrów. Każdy kilometr to konkretna kwota pieniędzy przekazana na konto Kacperka.
Istniej możliwość ustalenia biegania również w godzinach dopołudniowych np. dla szkól czy grup zorganizowanych. Wystarczy powiadomić nas o takiej potrzebie osobiście bądź telefonicznie (nr tel. (15) 8221951).

Akcja nasza ma jeszcze jeden dodatkowy bardzo ważny aspekt. W jej organizację zostaną zaangażowani wychowankowie prowadzonego przez nas Domu Dziecka. Chcemy w ten sposób uwrażliwić ich na potrzeby innych, pokazać, że oni też mogą pomóc.

WSPARCIE FINANSOWE

Akcja będzie finansowana przez pozyskanych sponsorów, jednak gdyby ktoś z osób prywatnych chciał włączyć się do akcji istnieje również taka możliwość. Wpłaty można dokonać na konto Stowarzyszenia, lub bezpośrednio w kasie z dopiskiem „Biegamy dla Kacperka”

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x