Przegrana Wisanu Skopanie z Resovią w finale PP na szczeblu wojewódzkim (fotoreportaż oraz video HD)

Wisan Skopanie przegrał z Resovią Rzeszów 0:2 (0:0) w pierwszym meczu finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie w środę 10. czerwca, w Rzeszowie.

Przed atakami Resovii obrona Wisanu skapitulowała dopiero pod koniec meczu, najpierw w 76 minucie Mateusza Kuszaja pokonał Radosław Adamski, zaś wynik spotkania ustalił w 90 minucie Karol Skuba.

WISAN: Mateusz Kuszaj – Krzysztof Kubiak zmiana (89′ Kacper Kłosowski), Marcin Hynowski, Paweł Durda, Bartłomiej Furdyna – Witold Uzar zmiana (66′ Wojciech Lis), Konrad Pluta zmiana (86′ Łukasz Trzaska), Jarosław Zych, Dawid Rzeźwicki zmiana (80′ Marcin Serafin), Tomasz Polek – Marcin Lis zmiana (77′ Marcin Szlęzak)
RESOVIA: Marcin Pietryka – Jakub Konefał, Adam Sadecki, Mirosław Baran, Piotr Szkolnik (57′ Bartłomiej Makowski), Przemysław Pyrdek (46′ Szymon Kaliniec), Kacper Rop (60′ Michał Daniel), Sebastian Fedan (46′ Jarosław Adamski), Sebastian Dziedzic, Tomasz Ciećko (72′ Karol Skuba), Sebastian Róg