Tarnobrzeg: Prezydent zaprasza mieszkańców na spotkania

O potrzebach mieszkańców osiedli będzie można porozmawiać z Prezydentem Tarnobrzega oraz naczelnikami wydziałów Urzędu Miasta, w ramach cotygodniowych spotkań. – Serdecznie zapraszam każdego, kto chce ze mną porozmawiać o bolączkach danego osiedla. Bo to właśnie mieszkańcy wiedzą najlepiej czego im brakuje na tzw. „swoim podwórku” – mówi prezydent Kiełb.

Pierwsze spotkanie z mieszkańcami już w najbliższą niedzielę, tj. 14 czerwca, w Sobowie, o godz. 14 w remizie OSP. Tydzień później, czyli 21 czerwca, o godz. 11:15 zaplanowano spotkanie w Domu Osiedlowym z mieszkańcami Mokrzyszowa. 5 lipca o godz. 16, spotkać się z włodarzem miasta będą mieli możliwość mieszkańcy Podłęża. Tydzień później, czyli 12 lipca, o godz. 14, prezydent będzie chciał porozmawiać z mieszkańcami Wielowsi.

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głosowałem na G. Kiełba
5 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Prezydentem !

I ja, i ja
5 lat temu

Kociubowa, już się tak nie chwal, nie chwal.

sylwiak.
5 lat temu

A kiedy prezydent ma zaplanowane spotkanie z osiedlem dzikow? Przydalby sie porzadny plac zabaw przy bloku nr 9 !!!!!! Ten ma ponad 20 lat !!!!!!!!!!!

obywatel
5 lat temu
Reply to  sylwiak.

Wydaje mi się, że w sprawie placu zabaw powinno się rozmawiać z najpierw z administratorem osiedla. Może taka inwestycja jest planowana(czego Państwu życzę)?

waclaw
5 lat temu

Prezydent Kielb to wspanialy czlowiek.

KASANDRA
5 lat temu

Niech Kiełb najpierw spełni to co obiecał w „podłej kampanii” a nie teraz che być dobrym wujkiem.Wszyscy wiedzą że to tylko lanserka z której nic nie wynika. Gorszego prezydenta Tarnobrzeg nie miał.Ale nacja pisowska tak ma . Słowa,słowa ,słowa a pracy brak,Inwestorów brak,ale najważniejsze że kolesie się dobrze mają.

lol
5 lat temu
Reply to  KASANDRA

gorszego akurat miał i to ledwie kilkanaście miesięcy temu.
jak dobrze,że ten mroczny czas już się skończył.uff 😉

KASANDRA
5 lat temu

Pieprzysz Lol Kiebowaty nie dorasta Masztalerzowi do pięt. Oprócz tego jest złośliwy,mściwy i stoi za nim PIS. To najtwardszy argument że jest BEZNADZIEJNY.

brq
5 lat temu
Reply to  KASANDRA

z tego co wiem startował jako bezpartyjny kandydat stowarzyszenia „Moje Miasto Tarnobrzeg”, a popierany był/jest przez Kongres Nowej Prawicy. Ciemnogród z PiS to wybrał sobie Dudę (Prezesa) na prezydenta.

Dareczek
5 lat temu

Prezydencie, pół roku i nic…

brq
5 lat temu

Przed Kiełbem był ten co lubił rano jajeczniczkę na boczku w UM?

mieszkaniec
5 lat temu

Tak narzekacie na Kiełba a on uporzædkuje oświatę na której Mastalerz suę orzejechał. Fakt zrobi to przez wynajęcie zewnętrznej firmy za duże pieniądze ale coś zrobi a Mastalerzowi totalnie nie wyszło. Teraz zapewne będzie największym obrońcą oświaty hi hi

kibic bezstronny
5 lat temu
Reply to  mieszkaniec

NIE ROZUMIEM O CZYM TY PISZESZ? Czy zwalnianie nauczycieli rękami dyrektorów nazywasz uporządkowaniem oświaty? Czy komasacje klas nazywasz uporządkowaniem oświaty? Czy brak zajęć popołudniowych dla dzieci nazywasz uporządkowaniem oświaty.

Prezydent Kiełb zapowiadał że miał oświaty w Tbg bronić!!!Miał do niej dokładać kosztem sportu!!!! NaKociuba nadstawiała pierś pod transparentami „Gimnazjum nr 1 naszym Westerplatte!!! Miał do niej dokładać kosztem sportu.!!!

A jak jest?

nie zgadzam się
5 lat temu

łapy precz od sportu, nie każdy w tym mieście jest nauczycielem. Zastanówcie się zanim coś napiszecie, punkt widzenia nauczycieli jest taki, żeby utrzymać posadki likwidując całą rozrywkę w mieście, zastanówcie się… ba popatrzcie na ekonomię i statystyki. Na litość uczniów macie 25% mniej chyba normalnym powinno być, że etatów również powinno być mniej. Znając życie za chwilę będziecie strajkować bo tyle potraficie.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x