Tarnobrzeg: Serbinowska Familiada po raz dwudziesty pierwszy (fotoreportaż)

Już po raz dwudziesty pierwszy na tarnobrzeskim osiedlu Serbinów odbył się piknik rodzinny „Familiada”. Organizatorzy wydarzenia czyli Zarząd Osiedla „Serbinów”, Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych im. Św. Józefa oraz Rycerze Kolumba z Rady 15239 jak co roku zapewnili odwiedzającym wydarzenie mnóstwo atrakcji.

Na scenie mieszczącej się na placu przy szkole nr 10, wystąpiły dzieci z katolickiego przedszkola i szkoły podstawowej, Lasowiacy, Fitneska która zaprosiła do tanecznej zabawy oraz Joanna Ogorzała z zespołem. Straż pożarna zaprezentowała swoje wozy bojowe zaś konkursy z wiadomości o ruchu drogowym przeprowadził WORD.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się turnieje szachowy i tenisa stołowego oraz mecz piłki nożnej, pomiędzy policjantami a księżmi.

Najważniejszym elementem Familiady jest jak jak zawsze zbiórka pieniędzy, przeprowadzana poprzez loterię fantową i licytacje. W tym roku całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na budowę hospicjum stacjonarnego w Tarnobrzegu.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tarnowies
5 lat temu

Rycerze Kolumba- W Tarnobrzegu? Mamy Masonerie? Wystarczy jak juz w kosciolach sa znaki Masonow, Wystarczy.FCK NWO. Pamietajcie sekciarze – Resistance is Victory

Lutek Narożniak
5 lat temu

napiszcie czy na Familiadzie była Maryja zawsze dziewica?

leo
5 lat temu

Rycerzem Kolumba jest np Kardynał Macharski i kard Dziwisz więc co Ty piszesz?

Lutek Narożniak
5 lat temu
Reply to  leo

łał po prostu szał

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x