TVP nakręci film o Tarnobrzegu. Realizatorzy czekają na Wasze pomysły

„Ilustrowany Przewodnik po Tarnobrzegu” to tytuł filmu, który realizowany będzie podczas wakacji w ramach serii pt. „Ilustrowany Przewodnik po Galicji”. Filmy produkowane będą dla potrzeb TVP S.A. Jego prowadzącym będzie Artur Andrus.

Film ma przedstawić Tarnobrzeg widzom telewizji ogólnopolskiej. Nie tylko jego historię i zabytki, ale przede wszystkim oblicze współczesne miasta. Jego autorzy pragną wyjść poza utarty schemat promocyjnej prezentacji Tarnobrzega.

Dlatego zwracają się do wszystkich czytelników naszego portalu o przedstawianie swoich propozycji, tego co warto pokazać i opowiedzieć o naszym mieście, ludziom, którzy go nie znają i nigdy tutaj nie byli. W taki sposób aby ich zaciekawić i zachęcić do jego odwiedzenia.

Producenci filmu chcieliby również zaprezentować w filmie ciekawe osoby, również młode: przedsiębiorców, twórców i animatorów, ich kreatywność i dokonania. Nie tylko takie, które odniosły ogólnopolski sukces, ale też te, który mają znaczenie środowiskowe i lokalne. Stąd prośba o nadsyłanie propozycji takich osób i interesujących projektów.

Listy prosimy kierować pod adres: ilustrowany.przewodnik@onet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic bezstronny
5 lat temu

PROPONUJĘ ŻEBY ZAPREZENTOWAŁ SIĘ W FILMIE RADNY UZIEL!!!!!!!!

waclaw
5 lat temu

Dokladnie radny Uziel. Naczelncy… no i prezydent to wspaniale reprezentacyjne grono

Tommy
5 lat temu

Niech zaprezentuje się też radny „Jaja książęce” i w cyklu „Kuchnia pełna niespodzianek” poda przepis na „jajecznicę z podatników”

obserwator
5 lat temu

No i radny Witold ze swoimi koncepcjami z Uzielem w parze.
A tak na poważnie to jeśli chodzi o zabytki to zamek z kolekcją dzikowską, rozrywka to jezioro, wydarzenia kulturalne to tylko Satyr Blues się broni i reggae andrzejki bo sława Wygraj sukces dawno przeminęła natomiast z wydarzeń pojedynczych to Jędrusiowa Dola. Ewentualnie jeszcze wydawnictwa albumowe i historyczne ale to najwyżej jako przebitki tak ok 30 s. Pokazałbym też fanpage Dawny Tarnobrzeg.

KaRol
5 lat temu

MUSZĄ POWIEDZIEĆ O Ks. prałatcie Michale Józefczyku!!!

pis
5 lat temu

proponuję aby w filmie były przedstawione wszystkie machlojki. śniadania Mastalerza , kolesiostwo Kiełba ,barburkowe kufle , chwila Wąsika jako likwidatora , wielu dyrektorów szkół i innych ciekawych instytucji i przede wszystkim bardzo powolne zbliżenie kamery na ludzi w pierwszych rzędach kościołów którzy w znacznej większości mają sumienia brudne jak woda w tym „naszym” ” jeziorze” po wizycie zawiślan. elo

tarnobrzeżanin
5 lat temu

To o czym piszesz to najpodlejszy polityczny „rzyg”, ludzie bez honoru i sumienia. Oni zrobią wszystko by rządzić korytkiem i grabić pod siebie, dla kolesi i partii. Do faktycznie porządnych, ciekawych osób będzie trudno dotrzeć gdyż z reguły oni nie pracują pod publiczkę i dla chwały tylko dla ludzi.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x