Konferencja w tarnobrzeskim magistracie (video)

Zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszej konferencji prasowej zwołanej przez prezydenta Grzegorza Kiełba. Konferencja poświęcona była przede wszystkim reformie oświaty i sytuacji w klubie Siarka Tarnobrzeg S.A.

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
7 lat temu

DLACZEGO NIE ZWALNIAJA NAUCZYCIELI EMERYTOW Z PRZEDSZKOLI I ZE SZKOL!!!!!!! ZAJMUJA MIEJSCA NAUCZYCIELOM KTORZY IDA NA BEZROBOCIE!!!!!! URZAD MIASTA CO INNEGO OBIECYWAL!!!!

tbg
7 lat temu

Obiecanki cacanki a Kiełbowi radość !!!!

11
7 lat temu

Wrzućcie retransmisję.

Piotrek
7 lat temu

Już jest retransmisja.

11
7 lat temu

Podziękował.

Gołąb
7 lat temu

A czy można tak następnym razem filmować, żebym nie musiał oglądać Kociuby? Zapomniała jak nie tak dawno sama broniła szkół i nauczycieli a teraz?

Gołąb
7 lat temu

Matko, jak ta Kociuba pierd@li. Jaka pewna siebie, jaka butna! Zapomniał wół jak cielęciem był. Dawno sama była nauczycielem? Teraz ma ciepłą posadkę i ma w d@pie pozostałych nauczycieli! Pani Banaszak jednym zdaniem by załatwiła Kociubę.

PiterG
7 lat temu

jezu! ale sobie spijają z dzióbków – Kociuba i Kiełb

rodak
7 lat temu

Argumenty od kilku lat są takie same, za mało uczniów, za dużo etatów. Obecnie jest niż demograficzny a Kociuba mówi o kolejnym za 5 lat więc wtedy dopiero będzie tragedia. Jeżeli finanse są tak tragiczne to dlaczego mając wielu wspaniałych fachowców-urzędników na etatach w UM dodatkowo płacimy zewnętrznej firmie za przeprowadzenie reformy oświaty? Jeżeli korzystamy z usług zewnętrznych firm to po co płacić za etaty urzednicze? Albo jedni albo drudzy. Szukajmy wszedzie oszczędności a przede wszystkim u siebie.

fin
7 lat temu
Reply to  rodak

Mało jest tak merytorycznych wypowiedzi na tym forum.Zgadzam się z tobą w 100 %

tbg
7 lat temu

a kupili już sobie radni(bezradni) maszynkę do liczenia głosów ? za 36tyś

Kato
7 lat temu

sprywatyzować szkolnictwo, skończy się jechanie przez nauczycieli na garbie ludzi, którzy trzymają jeszcze rozwój gospodarczy kraju w jakiś ryzach, czyli zwykłych pracowników, którzy harują dzień i noc w sektorze prywatnym, a nie zbijają bąki przez kilka godzin tygodniowo przy marnym poziomie nauczania

Tropiciel idiotologii
7 lat temu
Reply to  Kato

znowu go znalazłem 🙂 🙂

Ola
7 lat temu

nie ma retransmisji o oświacie !!!!!!!!!!!!chętnie pprzesłucham !!!!

tola
7 lat temu

O JAKIEJ PRACY PANI KOCIUBA MOWI??????????????????? NIE KAZDY JEST ZNAJOMYM PREZYDENTA I DOSTANIE PRACE W URZEDZIE ZA KILKA TYSIECY ZLOTY RESZTA MUSI WYJECHAC Z TARNOBRZEGA BO TU NIE MA ZADNYCH PERSPEKTYW!!!!!

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
7 lat temu

m

aż dziw czego to ludzie nie wymyślą
7 lat temu

Następna galeria w „bogatym” Tarnobrzegu? A parkingi pod ziemią? – no w pobliżu dworca PKS przecież jest cmentarz, litości – zróbcie w końcu coś sensownego aby poprawić żywot dojeżdżającym a nie pseudo „galerie” ile to miasto pomieści takich „wynalazków”: koło sądu, koło targu, na Dzikowie i jeszcze tam?

fin
7 lat temu

Gdzie te inwestycje pani Kociubo?Zanosi się na coś o czym nie wiemy panie Kiełb? Czas leci.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content