Wisła Sandomierz zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu (fotoreportaż)

Sandomierska Wisła zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu. W meczu finałowym podopieczni trenera Krawca pokonali Łysicę Bodzentyn 3:1 (3:0). Bramki dla sandomierskiej drużyny zdobyli Bartosz Szepeta z karnego oraz Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak. Autorem honorowego trafienia dla gospodarzy był Mirosław Kalista.

foto: Grzegorz Sojka/Kielecka Piłka – cały fotoreportaż dostępny jest tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
5 lat temu

Podczas meczu o PP na szczeblu okręgu dnia 24-06-2015 w Pińczowie,policja w zabrania wejscia na stadion,a nastepnie brutalnie bije i gazuje Świetujących zdobycie pucharu kibiców WISŁY SANDOMIERZ.Części kibiców ,najbrutalniej potraktowanych przez sadystycznych ,głodnych zadawania bólu policjantów ,odmawiają udzielenia pomocy,przetrzymując ich w radiowozach.Jest to kolejny nie uzasadniony atak ,,stróżów prawa” po tragicznych wydarzeniach w KNUROWIE.W związku z wydarzeniami w Pińczowie proszę wszystkie osoby,które posiadają wiedzę ,foto lub filmy z wydarzeń w Pińczowie o ich udostepnianie na forum .Pora aby osoby decyzyjne z policji za w/w wydarzenia spotkała zasłuzona kara dyscyplinarna lub karna.INFORMACJA O WYDARZENIACH MUSI ZOSTAĆ UPUBLICZNIONA.

TBG
5 lat temu

Jeśli to prawda, co Pan pisze to niewykluczone, że mogło dojść do przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy, co jest przestępstwem z art. 231 §1 Kodeksu karnego („Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”). Jeśli dysponujecie Panowie odpowiednimi materiałami i czujecie się pokrzywdzeni, proszę o kontakt – chętnie udzielę odpowiednich wskazówek i porad prawnych.

Marek
5 lat temu

Oficjalna informacja,,obiektywnych dziennikarzy” na stronie Echa dnia,tytuł,,zamiast radości z wygranej-awantura” a dalej już tradycyjnie jak zazwyczaj w ralacjach policji-złotousty rzecznik KPP w Pińczowie-DAMIAN STEFANIEC,,policjanci zatrzymali 17latka podejrzanego o uszkodzenie ogrodzenia”Koniec cytatu.Miało to miejsce tam gdzie policjantów było wiecej niż kibiców z Sandomierza,zastanawiające.I cytuje dalej,,koledzy chcieli odbić zatrzymanego,doszło do naruszenia nietykalności funkcjonariuszy”. Proszę państwa,to policja była agresywna i zachowywała się prowokacyjnie.Bili kibiców bez opamiętania -czyżby chęć wyżycia się.Pokrzywdzone w tym były również osoby nieletnie Bogu ducha winne .Proszę Państwa,proszę o upublicznianie dokumentacji z tych wydarzeń,skończmy wreszcie z akceptacją agresywnych zachowań zakompleksionych ,,stóżów prawa” ,na zachodzie europy to policjant jest dla społeczeństa,w ,,demokratycznej” POLSCE policjant jest panem społeczeństa

Kibic
5 lat temu

Tbg prosimy o kontakt – wshwsh@interia.pl

Kacz
5 lat temu

O tym jak POlicja wyżywała się na kibicach z Sandomierza i ich prowokowała nie napiszecie pierdzielone media ? STOP KATOM W NIEBIESKICH MUNDURACH !!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x