23.07 (czwartek) Premiera filmu „Miasto Pełne Charakteru”, w TDK

Studio 5 Photography, Monkey Cinema oraz betrue.pro zapraszają na premierę filmu MIASTO PEŁNE CHARAKTERU. Film pokazuje, na przykładzie zawodów w bboyingu „Stylowe Uderzenie” odbywających się w Tarnobrzegu, jak młodzi ludzie spełniają swoje marzenia i dzielą się swoją pasją niezmiennie od 13 lat. Premiera odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury, w czwartek 23. lipca, początek godz.17.

Autorzy chcą przeciwstawić się szufladkowaniu młodych i postrzeganiu ich, jako chuliganów bez pomysłu na siebie i z brakiem perspektyw na przyszłość. Zachęcają młodzież do odejścia od komputerów i wyjścia w miasto, które ma wiele do zaoferowania i chcą przekonać wszystkich, że dla każdego znajdzie się w nim coś ciekawego do robienia.

Płyta ta opowiada o tym, co wiąże się z pomysłem, tworzeniem, organizacją i przebiegiem turnieju. Opowiada o ludziach go tworzących i uczestniczących w nim.
Jest esencją hiphopu, istniejącego w Tarnobrzegu.

Nie brakuje również głosów ludzi, którzy nie są powiązani z turniejem, a mimo to pokazują, że wystarczy mieć chęci i pasję i że nic nie stanie na drodze do spełniania ich marzeń.

WEJŚCIÓWKA??? tak owszem ale jej wielkość zależy od Ciebie, wszystko co uda nam się uzbierać przekazujemy Kacperkowi.

http://www.kacperserafin.pl/

Podczas premiery będziemy mieć dla Was kilka niespodzianek… będziemy o nich na bieżąco informować więc bądźcie czujni 🙂

UWAGA!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA… obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy

Link do wydarzenia tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x