Pierwsze utonięcie nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Oficjalna wersja policji (zdjęcia)

Nie żyje 22-letni mężczyzna, który wypoczywał nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Młody człowiek pływał na materacu poza obszarem wyznaczonym do pływania. Wstępne ustalenia wskazują, że wcześniej spożywał alkohol. Sprawę wyjaśniają policjanci i prokurator.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 17 nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracują na miejscu wypadku wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu dębickiego przyjechał nad jezioro razem z rodziną i znajomym.

Młody człowiek pływał na materacu poza obszarem wyznaczonym do pływania, w rejonie zarośli. Nagle zniknął pod wodą. Na pomoc wezwano wodne pogotowie ratunkowe i policjantów z posterunku wodnego. Jeden z funkcjonariuszy na dnie jeziora odnalazł nieprzytomnego mężczyznę.

Próba reanimacji nie przyniosła skutku. Mężczyzna zmarł. Obecnie sprawę wyjaśniają policjanci i prokurator. Wszystko wskazuje jednak, że doszło nieszczęśliwego wypadku. Na miejscu funkcjonariusze wykonują czynności procesowe, ustalają świadków wypadku.

Mężczyzna jest pierwszą śmiertelną ofiarą na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Źródło: Policja

Foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content