W Sandomierzu mogą zagrać Górniak, Afromental, Margaret i inni – wystarczy zagłosować

Projekt Andrzeja Kozickiego „Wzmocnienie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Sandomierza” znalazł się w finałowej dwudziestce konkursu „Europa to My”. O tym, które miasto zwycięży, zadecydują internauci.

Jeśli chcecie Państwo by w Sandomierzu 30.sierpnia odbył się Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, połączony z finałowym koncertem z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej między innymi Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacji Nieżywych Schabuff, który będzie transmitowany na żywo w TVP 1 i Radiu Zet to zachęcamy do głosowania na Sandomierz. W tym celu należy kliknąć w poniższy link i oddać swój głos: http://www.europatomy.eu/finalisci/zgloszenie/659.

info: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lutek Narożniak
5 lat temu

Niech spier. na bambus z takimi gwiazdami! W Sandomierzu mają zagrać Acid Drinkers, Voo Voo, Mech, Luxtorpeda, Kazik a nie popaprańcy, zwłaszcza Edzia.

Karol Tarnobrzeg
5 lat temu

To są gwiazdy? HA HA
Gdzie jakaś Nosowska, czerwone Gitary? Maleńczuk, Podsiadlo, na Luxtorpede czekam i czekam… Każdy ma inny gust, ale nie wmówicie mi, że to są „największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej”

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x