Zaginął 75 – letni mieszkaniec Tarnobrzega

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mężczyzny zamieszkałego w Tarnobrzegu przy ul. Orzeszkowej 5/22.

Zaginiony w dniu 11 lipca 2015 r. około godziny 9 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci.

Rysopis:

wzrost 165 cm, waga około 80 kg, średniej budowy ciała, wydatna łysina czołowa, oczy niebieskie,

Mężczyzna ubrany był w marynarkę koloru beżowego w dużą kratkę, (na wewnętrznej kieszeni na wysokości klatki piersiowej zaginiony ma naszyty materiał z danymi osobowymi), sweter koloru brązowego z dekoltem w szpic, spodnie beżowe, koszulę z krótkim rękawem, buty letnie popielate wykonane z materiału w siatkę.

Informacje:

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 234, tel. ( 15) 851 34 16, lub telefon alarmowy Policji 997.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Galicjok
5 lat temu

Poszedł w tango i już. Że stary to nie może poszaleć? Pobaluje i wróci do codziennego rutynowego przesiadywania w fotelu przed tv. Może ten sezon ogórkowo- powtórkowy w tv spowodował , że opuścił swój bastion.

Dami178
5 lat temu

Galicjok nie pleć bzudr.Mężczyzna jest poważnie chory i nie w głowie mu takie zabawy.Pewnie zapomniał gdzie mieszka i dlatego opuścił dom.Oby go tylko szybko znaleźli i żywego.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x