Prezydent Kiełb: Sponsor się wycofał, nie będzie 300 tysięcy dla Siarki Tarnobrzeg S.A. (video)

Podczas czerwcowej konferencji prasowej prezydent Tarnobrzega poinformował, że prowadzi rozmowy z przedsiębiorcą, który obiecał wesprzeć klub Siarki Tarnobrzeg S.A. kwotą rzędu 300 tysięcy złotych. Tych pieniędzy jednak nie będzie. – Niestety sponsor się wycofał – powiedział dziś Grzegorz Kiełb.

– Jeśli chodzi o sponsora za 300 tysięcy złotych, to rozmowy były prowadzone, nie powiem kto to był ale był to sponsor który funkcjonuje w spółce akcyjnej Siarki Tarnobrzeg. Po rozmowach i po tym jak się dowiedział, jakie są zaległości klubu to powiedział, że nie chce dawać pieniędzy na spłatę zaległości – mówił dziś prezydent Kiełb, dodając iż dotacja od miasta w wysokości 180 tysięcy jaką otrzyma klub, nie może być przeznaczona na spłatę długów. – Niestety sponsor się wycofał – dodał.

Zaległości finansowe jakie ma klub, to według słów prezydenta kwota rzędu 230 tysięcy złotych. – Tam były zaległości finansowe w wysokości 90 tysięcy złotych, nie uzyskali również z umów sponsorskich pieniędzy które wcześniej były podpisane w kwocie 140 tysięcy złotych, a więc klub w tym momencie nie ma 230 tysięcy złotych – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
82 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lol
5 lat temu

zostawili klub murowany a kiełb w dwa tygodnie go zniszczył.niektóre zobowiązania to pewnie dopiero wyjdą 🙂 czas radosnych prezesów mija,niedługo to znowu będzię niedochodowa działalność za drobne.miliony się skończyły.

TBG
5 lat temu

Co ten prezydent gada, sponsor był w klubie a nie wiedział o zaległościach????????????????????????? śmierdzi mi to

Dareczek
5 lat temu

Ładnie kręci el Prezidento, żenada pani Kiełb. Wstyd robisz od listopada.
Nie wiem czy to nie najgorszy prezydent od pierwszych wyborów…

kibic_UK
5 lat temu

sponsorzy również dali dupy, podpisali umowy i nie płacą… pięknie.

lol
5 lat temu

Prezio pięknie czytasz. Szkoda, ze to co robisz nic nie wnosi..

loler
5 lat temu

ale szkoda,że kiełb odebrał przyjemność ogłoszenia upadłości niedawnym prezesom.

tarnowies
5 lat temu

No to macie swojego fajnego prezydenta. Takich falszywych swin jest co raz wiecej.
Tacy jak on powinno sie karac grzywna 500 tys. I dozywotni zakaz polityczny. Aby tacy jak ludzie z tchorzliwej strazy wiejskiej nie mogli wracac do koryta. Wiesniak zawsze bedzie wiesniakiem tak kielb wies z butow wystaje.

tbg
5 lat temu

Panie prezydencie! osoba z pańskiego grona,Radny powiedział że ma pan pieniądze w kwocie 500 000 tyś dla klubu.Teraz kochani kibice,koniec klubu w październiku. Żadnego sponsora nie było,pan kłamie!!! zresztą nie po raz pierwszy.Rozmawiał pan ze sponsorem i wycofał się , nie ładnie, tak pan powiedział na konferencji. Dlaczego prezydent miasta Grzegorz Kiełb kłamie?

tbg
5 lat temu

Prezydent mówi tak: „Razem działamy dla dobra klubu”chyba nie wie co mówi.

loler
5 lat temu

dziedzic wydawał radośnie kasę przez lata,w końcu jej brakło gdy nie mógł rozpieprzyć ponad 2 baniek i kto jest zły ? kiełb 😀

tbg
5 lat temu

Co ma Dziedzic tutaj w tej sprawie? Nie było domniemanego sponsora nigdy i dlaczego kłamie? Oglądałeś wypowiedź? to odnieś się do tego, bo co ma piernik do wiatraka.

loler
5 lat temu

bo co mi zrobisz ?
klapsa dasz ? 😛

patrzenie na działalność KS Siarka a później siarka sa od dnia kiedy prezydentem jest Kiełb jest głupotą,ale każdy ma prawo tak interpretować tą radosną działalność przez ostatnie lata.tą wyprzedaż majątku,te wyśrubowane budżety napędzane w wiadomy sposób i ci wielcy sponsorzy,którzy bez telefonu z magistratu nigdy złotówki by na ten bajzel nie położyli.
zresztą łatwo zerknąć jak te lata eldorado wyglądały-6 trenerów,80 w większości średnich kopaczy,spadek i utrzymanie przy zielonym stoliku,tytuł frajerów roku.

tylko frajer położyłby na to własne 300 tysięcy i tyle,frajer bądź pasjonat.

czy to przypadek,że zarządzane przez byłego prezesa firmy padają jedna po drugiej ? niedługo spółka piłkarska,chwilę później ZDG przy KS Siarka ? przypadek ? 🙂

tbg
5 lat temu

A ty dalej swoje i mijasz się z prawdą. Tak ci kazał napisać? Miał sponsora i się wycofał? ha,ha,ha,ha co za ściema!

tbg
5 lat temu

Kłamstwo wyjdzie i to bardzo szybko w TV.

normalny
5 lat temu

Prezydent kpi sobie z Nas!!!

tbg
5 lat temu

To będzie totalny upadek ” Siarki Tarnobrzeg” Mówienie nieprawdy o sponsorze,gdzie tak ładnie mówił cytuję:” Mam sponsora który zasili klub 300 000 tyś złotych,mam ale nie powiem kto to jest.Warunek jest jeden! odchodzi Dziedzic,to są słowa pana prezydenta. Dziedzica nie ma i nie ma domniemanego sponsora,czyli jak to nazwać?

loler
5 lat temu

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110913/POWIAT0304/706703355 takich obietnic o strategicznych sponsorach to ja się już nasłuchałem w życiu wiele razy.Kiełb nie pierwszy i pewnie nie ostatni uciekł się do tego typu fortelu.
obarczanie go jednak złą sytuacją spółki akcyjnej jest głupotą.
winne są dotychczasowe władze spółki.
mieli komfortową sytuację przez kilka lat jeszcze jako Stowarzyszenie ale przejedli te miliony złotych więc do kogo mają pretensje ?
oczywiście są tacy co oczekują,że gmina Tarnobrzeg będzie do ich prywatnych spółek płacić kasę ale są też tacy,którzy tego sobie nie życzą.
Kiełb i tak zawiódł bo w tym roku dał darmozjadom 600 tysięcy,niech w następnym roku się poprawi i wspiera taką kwotą firmy,które choć zatrudniają ludzi z Tarnobrzega a nie tylko spadochroniarzy.

temat jest długi i szeroki.rozbiórka tego klubu trwa od 20 ponad lat przy bierności większości kibiców i sympatyków.to nic nowego.
względnie jakaś inna ekipa przekona prezydenta i usadowią się w klubie,zainstalują i to oni będą czerpać kasę jak każda poprzednia ekipa.nic nowego.

siara
5 lat temu
Reply to  loler

Loler sroler, a gdzie tam są obietnice prezydenta o strategicznym sponsorze?

loler
5 lat temu

a że nie dali dokończyć dzieła smutnemu wacławowi i Dariuszowi to ubolewam,łatwo było się bawić jak ich mocodawca wysyłał kasę i nagabywał sponsorów,powinni dostać szansę kierowania klubem gdy już nie ma nic do sprzedania,bo mieszkania podobno zostały aż dwa 😀

tbg
5 lat temu

Nadal odbiegasz od tematu sponsora, wiem że Kiełb każe pisać tobie,ubolewaj nad sobą,nic nie masz do powiedzenia w tej sprawie i piszesz o wszystkim,czyli o niczym.Gratuluję prezydentowi fortelu o domniemanym sponsorze, no cóż każdy wiedział że to ściema!!!!!!!!!!!!!!!

loler
5 lat temu

mógł prezes być twardy i się nie poddawać 😉 przecież miał wsparcie akcjonariuszy.też boleję nad tym,że odium upadłości spadnie na jakiegoś niewinnego policyjnego emeryta 😉

tbg
5 lat temu

Tu się z tobą zgadzam ale przypomnij sobie jak prezydent Kiełb obiecał.Odchodzi Dziedzic i mam sponsora, to są jego słowa. Dzisiaj wspaniały fortel,tłumacząc że sponsor się wycofał,którego nie było.Mi chodzi o to, dlaczego skłamał?

loler
5 lat temu

bo to jego zawód ?
kłamał jak jego poprzednicy i kolejni następcy.kłamał jak Wałęsa gdy obiecał 100 milionów i jak Wojtyła,Piłsudski,Dmowski,Gomułka,Gierek,Kaczyński i cała reszta tej politycznej bandy.
a w polityce kłamstwo to cnota.na to wskazują wyniki wyborów-im skuteczniej kłamiesz tym częściej je wygrywasz 😉

11
5 lat temu

Mastalerz nakłamał za 1 milion z zewnątrz – ten za 300 tysięcy, żadna różnica. Ogólnie kabaretu ciąg dalszy a miasto jak umierało, tak umiera w najlepsze – jego odbiciem lustrzanym ten klub.

loler
5 lat temu

@11 jajecznica nie kłamał,wysyłał rok w rok swoich chłopakom z magistratu bańkę 😉
dlatego wkleiłem ten link,wtedy też sponsor tylko przebierał nogami,potem okazało się,że to gówno prawda czyli jak to zwykle w przypadku norbiego było.

siarka to my
5 lat temu

Panie Kiełb zostało panu 4 lata rządzenia i to będą ostatnie 4 lata na tym stanowisku ,zapewniam!!!

tbg
5 lat temu

Oczywiście.Wszyscy akcjonariusze Siarki znają doskonale sytuację finansową Spółki SA Siarka a prezydent mówi że sponsorem miał być człowiek właśnie ze spółki Siarki,czyli wiedział o sytuacji klubu.Prezydent raczej się zagalopował wypowiedzią że sponsor wycofał się jak zobaczył długi klubu. Przecież to nie jest logiczne co mówi na konferencji. Ciekawe co na to Złota Siarka? i wszyscy kibice? W wywiadzie usłyszeliśmy o szczepionkach dla dzieci 2 letnich,mimo tego że rząd wprowadza szczepienia z puli własnej. To ja pytam pana prezydenta: po co wydawać 400 000 tyś,skoro rząd to zrobi? Nazywam to:wybielaniem siebie ale to jest bardzo nieskuteczne.

tbg
5 lat temu

REFERENDUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tbg
5 lat temu

Myślę że kibice na meczu w Tarnobrzegu dadzą temu wyraz.Kibice Siarki namawiam was do obrony klubu bo za dwa miesiące będzie już po śliwkach! Dajcie wyraz na meczu gwizdami w stronę……. każdy wie!

loler
5 lat temu

ZS raczej nie jest po drodze z akcjonariuszami czy poprzednim zarządem wyłączając z niego Mariusza Stadnickiego 😉

wątpię by akcjonariusze w ogóle przejmowali się sytuacją spółki,zwłaszcza,że w większości należeli (poza miejscowym biznesem) do grupy towarzyskiej eksprezydenta,więc mieli przekonanie,że ich spółka finansowana będzie z kasy magistratu a nikt nie mógł przewidzieć jeszcze rok temu powołując spółkę,że norbert jajecznica przegra sromotnie wybory.to teraz może jak byli udziałowcami w okresie eldorado to może czas płacić za własne fanaberie względnie sprzedać udziały komuś kto ten ciężar udźwignie.

tbg
5 lat temu

Przegrał to przegrał,mnie to nie interesuje,dla mnie klub się liczy a został zniszczony w 2 tygodnie i obiecankami sponsora.Teraz każdy wie że wina spadnie na prezydenta a ja myślę że z kibicami nie wygra. Kibice Tarnobrzega są mocno związani z klubem i na pewno nie chcą ruiny.

kibic
5 lat temu
Reply to  tbg

Mastalerz przegrał wybory a Spółka musiała powstać, takie są wymagania II-ligi Polskiej,więc daruj sobie,skoro nie wiesz o czym pisać.

loler
5 lat temu

jeśli nie chcą to mogą się w 300 na przykład opodatkować po tysiącu i będzie 300 tytsiączków,a jak będą chodzić na mecze regularnie to jeszcze w tej rundzie przyniosą swojemu klubowi lekko ponad 250 tyś złotych tylko niech ich będzie co mecz 2,5 tysiąca i niech kupią bilet za 14 zł.w czym problem ? razem to będzie ponad pół bańki i znowu można grać o awans 😉

siarka to my
5 lat temu
Reply to  loler

Widzę kolego że nie jesteś kibicem więc po co się udzielają a tak na marginesie bilety po 10 zł a ulgowy po 6

Siara
5 lat temu

Idź do kibiców i zaproponuj.Polecam pójść,niech zgadnę,nie pójdziesz.Pisać każdy może,raz lepiej, raz gorzej.Pójdziesz z propozycją?

Siara
5 lat temu

Napisz, dlaczego tak negatywnie jesteś nastawiony do klubu Siarki? Może jesteś człowiekiem prezydenta i tak samo myślisz?Powiedział przecież:”Jestem za dobrem klubu” i co mamy?

W
5 lat temu
Reply to  Siara

Na prawdę nie domyślasz się kto to jest? 🙂

siara
5 lat temu

Znalazłem błąd w temacie:
Jest –
Prezydent Kiełb: Sponsor się wycofał, nie będzie 300 tysięcy dla Siarki Tarnobrzeg S.A. (video)
Powinno być –
Prezydent Kiełb: Sponsora nigdy nie było, nie będzie 300 tysięcy dla Siarki Tarnobrzeg S.A. (video)
Proszę poprawić!

A.
5 lat temu

Przeraża mnie ten facet. Rządy niekompetencji, lenistwa.

siara
5 lat temu

I jeszcze niech Kiełb odda te 250 tyś, które gwizdnął w pierwszym półroczu. A ponoć obiecał i się głupawo śmieje. A będzie git.

Aplo
5 lat temu

Błagamy o referendum, jeżeli ktoś zainicjuje to z moimi znajomymi bezinteresownie się zaangażujemy i nawet swoją kasę jak trzeba damy. Kogo żeście wybrali na Prezydenta pytam się qwa kogo??!!

idtrhf
5 lat temu

czy ktoś w ogole wierzył w tego sponsora?

UhOh
5 lat temu
Reply to  idtrhf

Wiara czyni czuba a już w szczególności zaufać politykowi to… 😉

Figa
5 lat temu
Reply to  UhOh

doooobre 😉 i prawdziwe
a może było tak, że Kiełba grupa towarzyska eksjajecznicy zrobiła w bambuko? celowo – żeby się ośmieszył? bo to tak wygląda – były i obecny prezes Siarki, akcjonariusze a więc i niedoszły sponsor – wszyscy od jajecznicy
jeśli tak to kiepska rekomendacja dla obecnego prezydenta – daje się wozić jak pierwszy naiwny

pyk
5 lat temu
Reply to  Figa

Może tak a może nie, za swoje słowa trzeba wziąć odpowiedzialność i koniec kropka, jak chce narazić się min. kibicom-jego sprawa, Norbi też miał się za niezatapialnego.

Obywatel
5 lat temu
Reply to  idtrhf

Apolo po roku zarządzania miastem przez prezydenta Grzegorza Kiełba,możemy zrobić referendum! ale dopiero po roku rządów jego. Oczywiście jest to do zrobienia i pewnie do tego dojdzie.

UKasz
5 lat temu

Przed wyborami również mówił, że dotacji na KS Siarka nie ruszy. Od początku widać w jakim kierunku idzie ten prezydent. Nachapać jak najwięcej dla siebie i kolesi przez 4 lata czyli dokładnie robi to samo o czym pisał przed kampanią i w jej trakcie. Masa doradców, 2 wiceprezydentów, wymienia prezesa za prezesem, naczelników. Wąsik-likwidator-kolega w 4 miechy zarabia prawie 100 tys złotych, szara nauczycielka-koleżanka-dziennikarka aktywna w kampanii prezydenckiej po kursie zostaje naczelnikiem oświaty. Takich jaj w tym mieście dawno nie było. O czym jeszcze się nie dowiedzieliśmy? Zero pomysłu, byle rozwalić wszystko co poprzednik zrobił, byle wymienić wszystkie zależne mu osoby na swoich. A tu ledwo pół roku minęło od wyborów. Jeszcze będzie się działo.

Tarnobrzeżanin
5 lat temu

Najlepiej by było gdyby klub był spółką miejską, wtedy miasto nie miało by wątpliwości przy wykładaniu pieniędzy. Na szkodę własnej spółki działać nie powinno. A tak to g. mamy. Sponsorzy nie wywiązują się z umów, miasto uprawia politykę a odbije się to na wynikach drużyny i niezadowoleniu kibiców. II liga to jedna z niewielu atrakcji w naszym mieście a prezydent robi wszystko aby i tego w mieście nie było.

Tommy
5 lat temu

„II liga to jedna z niewielu atrakcji w naszym mieście a prezydent robi wszystko aby i tego w mieście nie było” A co to qwa za atrakcja?! Kicha jakaś a nie atrakcja 😛 No chyba, że ktoś chciałby się pośmiać z tego co się dzieje na tym boisku. Jeszcze mógłbym to zrozumieć. Taki tam kabarecik na sportową nutkę 😀

aidzpanw
5 lat temu
Reply to  Tommy

To ,że ciebie coś nie interesuje nie znaczy że komu innemu jest to obojętne, jak Siarka jeszcze nie tak dawno za Tułacza grała na prawdę super, to miałeś podobną sraczkę tylko w odwrotną stronę? Nie sądzę hipokryto. Wymieniaj pozostałe rozrywki w tym mieście, chętnie się pośmieję/my.

Obywatel
5 lat temu

Dobry jest prezydent 14-dni i po klubie.

Arek
5 lat temu

Kiełb – z nienawiści do NM, niszczysz wszystko. Zastanów się człowieku nad sobą. Twój kabaret nie wiem czy przetrwa jeszcze 3,5 roku…

Obywatel
5 lat temu

A czy nie było tak! Prezydent Grzegorz Kiełb chciał ukarać akcjonariusza klubu Siarki za osadnik w Chmielowie,kwotą 300 000 tyś złotych? składając mu ofertę że jak da na klub te pieniądze to odstąpi od kary? jeśli tak było to przecież zwykły szantaż! To miał być ten sponsor? którego tak ładnie naświetlał Kiełb w mediach? Nawet na konferencji nie podał firmy, która rzekomo się wycofała!Rzekomy sponsor I.L. Obiecał dużo w kampanii ale niczego nie realizuje,raczej wszystko niszczy!!!!!!!!!!!!!
1. Otworzę miasto dla inwestorów!- otworzył np.koniec współpracy z Hutą Sandomierz i Chmielowem,powód:czy ktoś wie dlaczego?
2.Nie będę oszczędzał na oświacie- co mamy!
3.Klub sportowy zostanie z dotacją- co mamy! 14-dni i klub załatwiony na cacy!
Nie rozliczył pana Wąsika ale za 4-miesiące dał mu odprawę 100 000 tyś złotych.
Obraził Biskupa Sandomierskiego i dlatego na obchodach Dni Niepodległości żadnego duchownego nie było.
Zwolnienia ludzi z pracy za najniższe krajowe!
Zwolnienie z TARU dobrego prezesa a na miejsce jego, doświadczona pani Wach- wcześniej działalność gospodarczą prowadziła.
Nowe miejsca pracy w Urzędzie Miasta dla swoich,zwiększanie zatrudnienia w U.M.? skoro mamy ich za dużo!
Biuro dla inwestora- świeci pustką!
Ośmieszanie miasta w telewizji!
To jest dorobek ośmiu miesięcy prezydentury.

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Aż wstyd, że ktoś się posługuje moim nickiem i takie głupoty wygaduje…

piwosz
5 lat temu

Bieda w mieście straszna. Na wszystkim trzeba oszczędzać. Oświata, sport a tu ostatnie k. NIEZBĘDNE wydatki UM: 35 tys zł za filmik promujący miasto(TVN i inne media niedawno zrobiły to za friko o słynnej jajecznicy), 37 tys zł za maszynkę do głosowania dla przewodniczącego Rady Miasta(od zawsze było dobrze to teraz nagle maszynkę sobie wymyślił) wczoraj PM Kiełb wystrzelił o 40 tys zł z naszego budżetu za szczepionki dla 2 latków, które będą finansowane z budżetu państwa za dwa lata. Czy nie za dużo kosztuje nas ten kabaret? Nie taniej było by sprowadzić kabaret Moralnego Niepokoju lub Młodych Panów?

Obywatel
5 lat temu
Reply to  piwosz

Każdy ma prawo do demokracji obywatelu a twój nick nie jest opatentowany. I nie wygaduje.. ale pisze.

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Nie bardzo rozumiem co ma do tego demokracja. : P
No i pojęcie patentu też nie bardzo się tu ima. Szkoda jedynie, że tu nie da się konta założyć i być „indywidualnym” choć w najmniejszym zakresie. Nie roszczę sobie nic, tylko żałuję, że ktoś o takim samym nicku wygaduje takie rzeczy, no i szasta pojęciami bez zastanowienia.

A głupoty „gadasz”, czy „piszesz” – bez różnicy, ale to są głupoty. Z resztą użycie „gadasz” w tym ujęciu nie jest błędem, ani merytorycznym, ani stylistycznym. : )

TudzieżObywatel
5 lat temu
Reply to  obywatel

Jeszcze powiedz/napisz, że sam jesteś na tej planecie. Nie masz żadnego prawa by przywłaszczać sobie ten nick(tytuł) na stałe i przestań się pogrążać.

Obywatel
5 lat temu

To odnieś się do tego. Najlepiej kampanię i słowa wypowiedziane przez prezydenta posłuchać a najlepiej cofnąć się do plakatów wyborczych,skoro twierdzisz że to głupoty są.Mam taki plakat,może ci wkleić? Demokracja obywatelu i nikogo tutaj nie obrażam.

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Ja nie twierdzę, że kogokolwiek obrażasz używając pojęcia „demokracja”. : P Po prostu znaczenie tego pojęcia się nie ima do kontekstu. : )

Wklejanie plakatu jest zbędne. Uważam, że wypisujesz głupoty dlatego, że zbyt pochopnie oceniasz dużo rzeczy i z dużą przesadą – wnoszę to po dzisiejszej Twojej wypowiedzi z 8:58.
„Otworzę miasto dla inwestorów” – w ogóle nie rozumiem uargumentowania – być może dlatego, że żadnego nie umieszczasz. Napisałeś jakiś przykład bez jakiegokolwiek objaśnienia.
„Oszczędność na oświacie” – rozumiem, że chodzi o bon organizacyjny?
„Klub sportowy zostanie z dotacją” – rozumiem, że chodzi o zmniejszenie finansowania klubu z budżetu miasta?

Może sam najpierw określ o co Ci chodzi dokładnie zamiast krzyczeć jakieś bezsensowne hasła? Wiesz, jeśli chcesz z czymś walczyć lub występować przeciwko czemuś, to dobrze jest sprecyzować cel.

Obywatel
5 lat temu

Widać że pisze osoba prezydenta bo tak naprawdę, wiesz o co chodzi ale ciężko ci zrozumieć co obiecywał w kampanii.Wkleję plakat i poczytaj sobie.Nie mam żadnego celu i pistoletu też nie mam. Pisać mogę bo jest demokracja.
Pytanie: czy wiesz może kto przedstawił zarządowi klubu,człowieka prezydenta? jako osobę na prezesa? pewnie wiesz ale nie napiszesz.
Może to też kłamstwo?

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Weź człowieku się zastanów… Sam nie używasz konkretów i jedynie co, to oczerniasz ludzi etc. Nie wiem czy wiesz, ale ta „demokracja” gwarantuje też ochronę mienia i wizerunku, więc dozuj z tym przyszywaniem łatek…
Kolejna rzecz, to piszesz bez żadnej składni i konsekwencji. Chcesz rozmawiać, to rozpocznij temat, ale operując na konkretach – na argumentach i wnioskach zeń, a nie na jakichś żałosnych krzykach i wygłaszania swoich opinii bez żadnego argumentowania ni logicznego myślenia.

Nie jestem, ani prezydentem, ani jego osobą, a jeśli moje wypowiedzi doprowadziły Cię do takich wniosków, to pozostaje mi współczuć i poprosić Cię o powrót do podstawówki(w której dzięki bonowi organizacyjnemu nauczyciele będą oceniani za swoją pracę, a nie za stosunki z dyrektorem czy jakieś konotacje rodzinne, przez co bardziej przykładać się powinni do wykonywanej pracy i może więcej takich ludzi jak ty[celowo z małej litery, gdyż sam w stosunku do mnie nie używałeś należnej mi formy grzecznościowej] nie wyprodukują).

Obywatel
5 lat temu

A może zdradzisz tajemnicę, kto miał być rzekomym sponsorem?podpowiedź jakaś?

zeco
5 lat temu

Pocałujcie Kielba demokratycznie w dupę.!!!!!!Jaki ten naród głupi.Cmoknijcie go w fiuta.!!!!! Tyle w temacie głąby.

Obywatel
5 lat temu

Jak się zdenerwował człowiek wielebnego,ha,ha,ha a prawda boli oj boli!

82
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x