Tarnobrzeg: Za 35 tysięcy złotych powstanie film promujący miasto (video)

„Ilustrowany Przewodnik po Tarnobrzegu” to tytuł filmu, który jest realizowany w ramach serii pt. „Ilustrowany Przewodnik po Galicji”. Film produkowany jest dla potrzeb TVP S.A., za jego realizację miasto zapłaci 35 tysięcy złotych.

Film ma przedstawić Tarnobrzeg widzom telewizji ogólnopolskiej. Nie tylko jego historię i zabytki, ale przede wszystkim oblicze współczesne miasta. O tym wszystkim opowiadać będzie prowadzący program – Artur Andrus oraz zaproszeni goście.

– To na pewno będzie coś ciekawego, my ten scenariusz już mamy. Mogę zdradzić, że pan Artur Andrus będzie się przemieszczał do Tarnobrzega od strony Wisły a więc poprzez prom, odjeżdżał zaś będzie tyrolką – mówił dziś prezydent.

Film będzie własnością miasta, emitowany zaś będzie w kanałach Telewizji Polskiej. Oprócz Tarnobrzega, podobne produkcje powstają w Kroście, Przemyślu, Stalowej Woli i Rzeszowie. Każdy odcinek będzie trwał około 30 minut. Film o Tarnobrzegu zostanie wyemitowany jako pierwszy odcinek, zaś zdjęcia do niego kręcone są dziś i jutro.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Władek
5 lat temu

Jeśli te pieniądze nie zostaną zmarnowane to może być z tego więcej pożytku niż z debilnych „wakacje w tbg” czy promocji poprzez lato z radiem.

Piotr
5 lat temu

strata kasy

UKasz
5 lat temu

A gdzie konsekwencja? Niedawno Kiełb szydził i drwił z zakupów i promocji miasta przez Mastalerza a teraz sam wydaje kasę na „promocje” Film pt „Wakacje z Tbg” dał zarobić koledze Mastalerza ale gość pochodzi z Tarnobrzega. Kiełb wyprowadza pieniądze za miasto 🙂

Tommy
5 lat temu

“Wakacje z Tbg” to nie był film. To był anty-film.

gość
5 lat temu

Oddajcie lepiej te pieniądze na Kacperka

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x