SONDA: Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu spożywania alkoholu na plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim?

Prezydent Tarnobrzega chce wprowadzić zakaz spożywania alkoholu na plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Alkohol spożywać będzie można tylko w punktach gastronomicznych. W naszej sondzie pytamy Was czy jesteście za wprowadzeniem tego zakazu. Zapraszamy do głosowania.

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu spożywania alkoholu na plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel
5 lat temu

Byłem nad morzem a Jastarni i nie ma tam żadnego zakazu picia piwa,przecież na jeziorem piją piwo.Sami plażowicze powinni być odpowiedzialni sami za siebie.Ten zakaz nic nie da a raczej,pracę zwiększoną dla straży miejskiej czy policji.Wyobrażenie jest proste: jak ktoś nie zadzwoni na policję to nie przyjadą a samo chodzenie,między plażowiczami,panów strażników czy policjantów po plaży jest dość trudne. Głupi pomysł ale jakiś doradca pewnie zaproponował.

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Małomyśląca owieczko,

na plaży ratownik ma kompetencje i prawa PODOBNE do ochroniarza, a owy pomysł jest nie tyle zmuszeniem policji do łażenia po plaży, co odciążeniem od odpowiedzialności ratowników za głupotę owych plażowiczów oraz ewentualnie zmusi strażników miejskich do ruszenia swoich tyłków. Dodatkowo działać to będzie raczej edukacyjnie, ale co ty możesz o tym wiedzieć…

Bez pozdrowien,
obywatel

Kasia
5 lat temu

Szukają tylko pieniędzy żeby zarobić kombinują i utrudniają życie

TBG
5 lat temu

Po wyniku głosowania widać wyraźnie że nasze społeczeństwo to w większości alkoholicy 🙁 – niestety… Nie ma jak w wolnym czasie posiedzieć nad jeziorem i popatrzeć sobie na zapite mordy (wieśniactwo)… ŻAL

dzk
5 lat temu
Reply to  TBG

Proponuje iść na basen..

Obywatel
5 lat temu

Wiem na pewno więcej jak ty obywatelu. Nigdzie nad morzem nie ma takiego zakazu ani nad jeziorami.Sami plażowicze odpowiadają za siebie.Ratownik ma pilnować akwenu a nie pouczać o piciu alkoholu,widać nie masz bladego pojęcia co znaczy ratownik wodny. Rozśmieszasz mnie takim pisaniem.dałeś do pieca teraz.Ratownik będzie ochroniarzem i czym jeszcze? Myśl człowieku rozsądnie, ratownik pójdzie do plażowicza i odejdzie od akwenu a jak się coś zdarzy to każda sekunda jest droga.Myślenie nie jest twoją mocną stroną.

orzeł biały
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Ja nie spotkałem tam ludzi totalnie pijanych,raczej pod humorkiem i sami za siebie odpowiadają.Wypił sobie piwko i jest już alkoholikiem.

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Nie tobie płotko to oceniać, bo ze stwierdzenia ” ratownik ma kompetencje i prawa PODOBNE do ochroniarza” tylko wyjątkowo mało inteligentna owieczka mogłaby wywnioskować: „Ratownik będzie ochroniarzem i czym jeszcze?”.
Stwierdzenie „Wiem na pewno więcej jak ty obywatelu.” to raczej tekst dzieci z przedszkola niźli wypowiedź osoby z wiedzą, więc nie kompromituj się. Kolejna rzecz, to nad morzem w wielu miejscach są takie zakazy. Byłeś kiedyś nad morzem?

Jak się ma: „Myśl człowieku rozsądnie, ratownik pójdzie do plażowicza i odejdzie od akwenu a jak się coś zdarzy to każda sekunda jest droga” do „owy pomysł jest nie tyle zmuszeniem policji do łażenia po plaży, co odciążeniem od odpowiedzialności ratowników za głupotę owych plażowiczów”. Umiesz czytać? Czy dopiero literki składasz i sens ci ucieka?

Jedna ważna sprawa. Nie życzę sobie by zwracać się do mnie z małej litery.

orzeł biały
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Co jeszcze napiszesz? może naucz ratowników latać? będzie szybciej im dolecieć do celu,interwencję zrobią o szkodliwości picia piwka i odlecą na swoje pozycje przy wodzie. lubię jak tak piszesz,jest się z czego pośmiać.

OBYWATLIK
5 lat temu

ALE OBYWATEL ŚCIEMNIA I NIE WIE OD CZEGO JEST RATOWNIK. TAK BĘDZIE OCHRONIARZEM JESZCZE,CHODZIŁ PO PLAŻY Z PARALIZATOREM,PAŁKĄ,GAZEM I W UMUNDUROWANIU OCHRONIARZA,HA,HA,HA,HA ALE SOBIE PISZESZ BZDETY.ZDANIA NIE POTRAFISZ SKLECIĆ A SRASZ SIĘ JAK STARA BABA.POZDRAWIAM NIE PIJĄCEGO OBYWATELA.HA,HA,HA.

obywatel
5 lat temu
Reply to  OBYWATLIK

W takim razie proszę o wskazanie konkretnego błędu w „sklecaniu” jakiegoś zdania. : P
Potrafisz?

OBYWATLIK
5 lat temu

JA JESTEM PŁOTKĄ A TY PIJAWKĄ.PIJAWKA MNIEJSZA OD PŁOTKI OBYWATELU ROSJI.

obywatel
5 lat temu
Reply to  OBYWATLIK

Bardzo mi miło, że zacząłeś pisać z dużej, lecz trochę z naddatkiem. Czyżby wyłączenie CapsLocka to zbytni wysiłek intelektualny? : ) Bardzo dziękuje ci płotko za zmienienie identyfikatora.
No i zachowujesz się co najmniej żałośnie. : P Nie ukrywam, że śmieszy mnie to. : )

obywatel
5 lat temu
Reply to  OBYWATLIK

Swoją drogą, to nadzwyczaj zabawne jest, że przyznajesz się do moich określeń co do ciebie. : D Ależ ty jesteś śmieszniutki. : ) Obraziła się dzidzia, że reaguje z taką wściekłością? : D

orzeł biały
5 lat temu

Dzidzia to może ty? ha,ha,ha,ratownik ochroniarzem i pewnie jeszcze rybą,kajakiem,sternikiem.Lubię jak piszesz,jest się z czego pośmiać.Pisz obywatelu.

obywatel
5 lat temu
Reply to  orzeł biały

Orzeł Biały się pisze z dużych liter. Jest to Symbol Narodowy.

Figa
5 lat temu
Reply to  obywatel

nie kłóćcie się dziewczynki
PS orzeł biały i symbol narodowy – z małej literki

vc
5 lat temu

A niby po co człowiek jedzie nad wodę? Odprężyć się i wypocząć. Po ciężkiej pracy jedyna okazja napić się piwa na łonie natury. Dlaczego niby przy barze picie jest ok, a dwa metry dalej nie?

orzeł biały
5 lat temu

Polecam oglądnąć sobie interwencję policji na plaży z podpitym gościem,świetna zabawa dla plażowiczów.Nikt nie respektuje zakazu picia piwa na plażach w całej Europie.Obywatel tego świata,rodem pewnie za komuny,będzie uczył kogoś moralności.Czy sam jest taki moralny? nigdy nie pił piwka na plaży? piwo jest dla ludzi,najlepiej zakaz wprowadzić również w gastronomi? bo przecież też wypije sobie i pójdzie pływać.Jest jakaś różnica? nie ma obywatelu mądrości.A może tobie rośnie ząb mądrości?

biały
5 lat temu
Reply to  orzeł biały

Gastronomia zarabia o wiele mniej i dlatego ten zakaz.Spoko siedzę sobie na kocyku i wypijam piwo i co? jestem już złapany i ukarany? przecież nie muszę do wody wchodzić.Widać z sondy że jest duża przewaga na nie.

plażowicz alkoholik
5 lat temu

To jest tylko i wyłącznie po to, aby policja i straż miejska miała w końcu co robić, a pieniążki z mandatów maja zasilić budżet miasta.. żenada..

TBG
5 lat temu

To jest wszystko po to aby ludzi nauczyć myśleć…!!! Niech co 10-ty z kilku tysięcy ludzi wsiądzie po piwku za kierownice. Wielu tak myśli uda się albo nie. Jestem przekonany że tak jest. Brawura, Cwaniactwo i Alkohol – istny debilizm I co… powrót do domku na gazie… To jest właśnie myślenie „każdy za siebie” a potem tragedie na drodze i w wodzie. Jak wielu TU ma rodziny to zacznijcie wyciągać wnioski LUDZIE ! Bo jak czyta się te wasze głupoty to chce się płakać.

plażowicz alkoholik
5 lat temu
Reply to  TBG

To niech się tym zajmuje tym drogówka.. Wielu ludzi przychodzi spacerkiem, wielu jest pasażerami… Wszędzie jest zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych, jeszcze tego brakuje żeby nad wodą człowiek nie mógł usiąść przy piwie.. Płakać mi się chce jak się wypowiada ktoś kto myśli że tylko nad wodą ludzie piją alkohol.. To może zabrońmy pić ludziom w ogródkach działkach, albo w barach, bo co 10 na tysiąc wsiądzie do auta.. Śmieszne.. Wypadki nad wodą.. Od 5 lat akwen jest dostępny dla ludzi, w tym roku pierwszy wypadek.. alkohol można było pić co roku, a plażowiczów można było liczyć w dziesiątkach tysięcy..

Arek
5 lat temu

I tak nowy dyktator wprowadzi własny dyktat, nie pytając o opinię ludzi…

biały
5 lat temu

Minie 8 miesięcy pracy pana prezydenta i szykujemy referendum 10% podpisów i do komisarza wyborczego się zaniesie.Szkoda miasta!

Krzysiu
5 lat temu

Jaki ma sens ten zakaz? Co oni myślą, że jak człowiek przy punkcie gastro pije to już do wody nie wejdzie? Nie rozumiem. Na plaży czy przy barze, na jedno wychodzi.
Osobiście wolałbym zakaz palenia fajek i innego syfu, bo idzie to na całą plażę, a nie każdy chce tego smrodu wdychać.

TBG
5 lat temu

Co do palenia fajek to spółdzielnie powinny wprowadzić zakaz palenia na balkonach bo nie idzie wytrzymać tego smrodu tych bezmyślnych ludzi którzy trują innych. A jeśli chodzi o wodę to również nie idzie wypocząć bo śmierdzący plebs myśli tylko o swojej d….

plażowicz
5 lat temu

Współczuję strażnikom miejskim egzekwowania durnego zakazu. Tylko czekać aż w którejś piwnej gastronomi ktoś zrobi rozrubę i prezydent wprowadzi prohibicję na terenie całego jeziora. Zakaz zwiększy zyski gastronomii i być może wpadnie kilka mandatów do kasy miasta. Jedni stawiają fotoradary a drudzy szukają kasy tam gdzie mogą.

anty
5 lat temu

pis rządzi w mieście to wszystkiego zakazują, państwo policyjne za chwilę będziemy mieć

Kato
5 lat temu

gość się utopił bo (nieoczywiste czy dlatego) wypił parę piw, od razu pomysły zakazywać picia alkoholu na plaży, to nie lepiej od razu zakazać się topić w jeziorze? w tym kraju to nawet utopić się nie wolno, państwo niewolnicze…

~Adam
5 lat temu

Nie do końca jest prawdą, że taki podchmielony człowiek tylko za siebie odpowiada.
W sytuacji, kiedy trzeba będzie go wyciągnąć z wody, narażać też będzie bezpośrednio na utratę życia Ratownika.

Prezydent
5 lat temu

Adam piszesz bzdury.Kiedy na akwenie wyznaczonym ktoś się utopił? w miejscach niedozwolonych,sami za siebie odpowiadają czy są po piwku czy nie są. Zakaz wprowadzenia picia alkoholu nic nie da,raczej będzie jeszcze gorzej.Ok na plaży zakaz picia, co wtedy zrobią? a pójdą dalej i też będą pić.Bywałem w różnych kurortach i nie ma żadnego zakazu bo każdy wie że ten zakaz jest pisany na wodzie.

johny
5 lat temu

Lobby właścicieli barów działa!

Prezydent
5 lat temu

A w U.M. mają nakaz od prezia głosowania na tak!

pracownik
5 lat temu
Reply to  Prezydent

Szkoda, że tam nie pracujesz, a najwięcej wiesz 🙂

~Adam
5 lat temu

Prezydent: Zgodnie z przepisami wszyscy mają obowiązek udzielić pomocy takim osobom w szczególności ratownik i nie ma znaczenia czy to jest kąpielisko strzeżone czy nie. Poczucie zagrożenia własnego zdrowia lub życia zwalnia nas z tego obowiązku, wówczas trzeba poszukać innego rozwiązania np. poprosić o pomoc, rzucić koło ratunkowe, itd.

Aga
5 lat temu

Prawda jest taka, że jedni umieją uszanować to, że np. parę metrów dalej koło nich wypoczywają matki z dziećmi, a inni mają to daleko gdzieś. To samo tyczy się papierosów, można wejść na trawę i nie zatruwać życia innym, a szczególnie w weekend, kiedy to leży tam człowiek na człowieku. Ludzka kultura osobista i świadomość, że otaczają nas inni ludzie, którzy wolą spokojnie wypocząć niż słuchać pijackich rozmówek między młodymi szczylami (co drugie słowo k****) – tyle wystarczy. Trochę rozumu, kultura i żadne zakazy nie będą potrzebne 🙂

FFF
5 lat temu
Reply to  Aga

Prawda też jest taka, że niektórzy nie potrafią przypilnować swoich dzieci co biegają wrzeszczą, sypią piachem po leżących ludziach.
I trzeba się nasłuchać „wracaj” „nie odchodź za daleko” itp.

Jest wydzielona plaża dla gówniarzy to niech tam sobie takie mamusie przesiadują!

Nie każdy co pije piwko ma 15-25lat!

Nie każdy klnie jak szewc!

Nie każdy zostawia po sobie śmiecie!

Nie każdy wypływa na materacu na środek jeziora!

I nie wiem co ma niby dziecku przeszkadzać sam fakt, że ktoś obok pije browara.

Po prostu wielu ludziom poprzewracało się we łbach.

I chyba właśnie pasowało by im się napić, żeby wyluzowali.

A już maksymalnie denerwuje mnie zasłanianie się dziećmi !!!

Qwas
5 lat temu

Kulturalne picie tak, chlanie nie.

olo
5 lat temu

Olac prezydenta niudacznika. A jak kochanka?jest juz nowa?

stazystka
5 lat temu

Grzesiek wracaj i znowu sie bedziemy kopcic.

41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x