Były premier Leszek Miller nad Jeziorem Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video HD)

Plażowicze wypoczywający nad Jeziorem Tarnobrzeskim w niedzielne popołudnie mogli spotkać byłego premiera RP Leszka Millera, który wraz z posłami Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zachęcali do głosowania na lewicę w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Figa
5 lat temu

żałosne… Miller niech zamiast gazety OGÓRKI ludziom podtyka – tak mu to świetnie wyszło w kampanii prezydenckiej

KASANDRA
5 lat temu

Nigdy więcej SLD.

Zenon
5 lat temu

Niedzielne, słoneczne popołudnie. Piękna pogoda sprzyjająca spędzaniu czasu nad wodą. To też idealny moment na typowy, polityczny lans pośród tłumu ludzi, gdy sondaże lecą w dół. A kiedy już padają niewygodne pytania trzeba zmykać dalej w głąb plaży. Wszystko to oczywiście na koszt podatników. By żyło się lepiej.

tarnobrzeżanin
5 lat temu

SLD to polityczny trup. Staruszek Miller tego nie zmieni. Straty dobrych posadek boją się powiązani polityczni z SLD. Od wyborów do wyborów to samo. Po wyborach wygrani wywalają prezesów, dyrektorów i wsadzają swoich, tak w kółko od lat. + obiecanki cacanki. Żaden Kukiz tego nie zmieni bo widać jacy ludzie pchają się do niego. Pchają się do ciepłych, dobrze płatnych posadek. Tak było, jest i będzie. Chyba tylko Palikot coś kiedyś przebąkiwał w swoim programie aby liczba posłów była uzależniona od frekwencji. Wtedy może by zależało politykom, starali by się. Frekwencja 50% to wybieramy 50% posłów mniej. Frekwencja wyniesie 30% to z dzisiejszej liczby do sejmu wejdzie 30% posłów. Pieprzenie Jowowców, że będzie można rozliczać posła, ba nawet go odwołać to ściema. Pomysł Palikota jest jasny i konkretny. Chociaż na liczbie posłów będzie można zaoszczędzić. Palikot był jeszcze za likwidacją senatu.

haha
5 lat temu

Dziwne, że ludzie na plaży nie zlinczowali tego starego komucha millera, bo za to co robił, kiedy był u władzy, powinien dostać co najmniej solidnego kopa w d.

A tak w ogóle SLD, powinno mieć zakaz używania w swojej nazwie słowa LEWICA, bo Lewica powinna dbać o przeciętnego obywatela, a nie miliardera Kulczyka itp. Prawdziwa lewica to Partia Razem i chyba jedyna nadzieja dla zwykłych ludzi, że w tym chorym kraju coś się zmieni na lepsze.

górnik
5 lat temu

Jak jest to chory kraj to przenieś się tam gdzie uchodźcy robią ci wolne miejsce .

art
5 lat temu

… i piwo konsumowane w miejscach niedozwolonych

quatros
5 lat temu

Nie wstydzę się tego że popieram SLD i dobrze mi z tym

raju
5 lat temu

Możecie sobie darować propagandę o rzekomej „lewicowości” POPISu; ani PIS nie jest socjalny, ani PO nie jest partią postępową. Nie ma zresztą znaczenia, czy podatki są niskie, czy wysokie, ale jak są odczuwalne dla poszczególnych obywateli. 10% pracujących obywateli zarabia 1250 na rękę… PIS miał być partią socjalną, wspomagającą ludzi młodych i stymulującą powiększanie klasy średniej, a ostatnio zrezygnowali nawet ze zwiększenia progresji podatkowej. Dodatkowo chcą by NBP uruchomił LTRO, czyli luzowanie ilościowe, zwane potocznie „dodrukiem pieniądza”, które teoretycznie miałoby pomóc obniżyć koszty kredytów dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale praktycznie w USA podobny program zakończył się porażką; wcale nie zwiększył akcji kredytowej, a niestety doprowadził do konsolidacji sektora bankowego, a więc spadku konkurencyjności… i wzrostu kosztów kredytów ostatecznie. Ponadto LTRO skutkuje wyższą inflacją. PIS nie zaproponował też minimalnej płacy godzinowej, co jest dziś koniecznością, ani progresji podatkowej w postaci 0% podatku dochodowego dla ludzi o zarobkach poniżej 12 x pensji minimalnej (21 tys. rocznie), co nakręciłoby koniunkturę wewnętrzną. Dziś PIS, to takie PO-bis; jedyne na co ich stać intelektualnie, to pomysły zrzucania pieniędzy z helikoptera; tylko na kogo to pójdzie, na dzieci, czy na bimber?! Przedsiębiorcy już dziś nierzadko płacą w Polsce niższe podatki, niż ich pracownicy, a 70%… Czytaj więcej »

Figa
5 lat temu

no jasne że jowy nie są lekiem na wszystko, bo takiego leku po prostu nie ma, ale pomagają w podniesieniu jakości i odpowiedzialności klasy politycznej. Więcej tu http://www.glosgminny.pl/o-co-chodzi-z-jow-ami-najwieksze-mity/
Warto przeczytać

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x