Dziś FRAM zaprasza na spotkania z muzyką

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych FRAM zaprasza wszystkich mieszkańców Tarnobrzega na spotkania z muzyką, które odbędą się w niedzielę 2. sierpnia br.

Od godziny 14:00 zapraszamy na plac Surowieckiego (fontanna przy Urzędzie Miasta) gdzie rozpocznie się spotkanie z muzyką folklorystyczną.

Wystąpią:

14:00 – Kapela Ludowa Tadka Rzeźnika z Jaślan
16:00 – Zespół Obrzędowy „Lasowiaczki” z Baranowa Sandomierskiego, które przedstawią między innymi: Gusła Lasowiackie, Śpiwki Lasowiackie, Gawędy Lasowiackie

Zapraszamy na plac Surowieckiego również dzieci – dla najmłodszych tarnobrzeżan będą zorganizowane gry i zabawy z nagrodami.

Od godziny 16:00 do 20:00 w parku w Dzikowie rozpocznie się JAZZ w Dzikowie, mieszkańców Tarnobrzega podczas spacerów i niedzielnego odpoczynku będą zabawiać: Martyna Maziarz – wokal, Marcin Maziarz – keyboard, Rafał Panek – gitara, Marcin Jadach – gitara basowa, Mariusz Godzina – saksofon

Spotkania z muzyką Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych FRAM organizuje dzięki wsparciu prezydenta miasta.

foto: Piotr Czepiel

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x