Tarnobrzeg: Konferencja prasowa prezydenta Grzegorza Kiełba i naczelnik Jolanty Kociuby (video)

Oświata była głównym tematem dzisiejszej konferencji prasowej zwołanej przez prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba. Obecna na konferencji naczelnik wydziału Edukacji i Zdrowia Jolanta Kociuba mówiła m.in. o wyprawkach dla uczniów oraz planach zmian w Miejskim Ośrodku Zarządzania Oświatą (MOZE). Prezydent z kolei przedstawił zakres wakacyjnych remontów w placówkach oświatowych, przypomniał również o wydanym wczoraj zarządzeniu o skróceniu czasu pracy urzędników miejskich o godzinę ze względu na panujące upały, apelując jednocześnie aby jego śladem poszli również pracodawcy z sektora prywatnego.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ano
5 lat temu

Ładna para.

Ebon
5 lat temu

O jacie! To już się wydało, że to para??

referendum
5 lat temu

Referendum już blisko!!!!!

zyga
5 lat temu

Babcia z wnukiem para? Przecież to obrzydliwe a tfuu

obywatel
5 lat temu

Jedna (dla mnie) ważna prośba do państwa dziennikarzy.
Czy byłaby możliwość nagrywania również pytań dziennikarzy? Mam na myśli mówienie pytań zadawanych na wszelakich konferencjach do jakiegoś mikrofonu czy coś. Czasem pytania są nie zrozumiałe, a jak Prezydent dodatkowo odpowie skrótowo, to nic nie wiadomo.
Z góry dziękuje i pozdrawiam. : )

Handel lokalny
5 lat temu

Państwo Kiełba i Kociuba! załóżcie firmę płaćcie podatki, zusy itp… a potem szanowna Paro zachęcajcie do zwalniania wcześniej z pracy pracowników. Łatwo wam apelować siedząc na stołka za pieniądze podatników, którzy Was utrzymują.
Przy okazji podwyższając podatki np za reklamy przysklepowe. Jak Was wyrzucą z dobrze płatnych budżetowcy posadek to daję wam 2-3 miesiące prowadząc własną firmę a potem komornik do was zapuka.

zigi
5 lat temu

„Przy okazji podwyższając podatki np za reklamy przysklepowe”

Jak to, przecież podatki miały być obniżane?

KASANDRA
5 lat temu

Zmiany w MOZE będą polegać na zatrudnieniu chmary informatyków i nowym kierownictwu. Pewnie stanie to się bardzo szybko .Urząd pęka w szwach niedługo będą musieli dzierżawić pomieszczenia dla następnych „przyjaciół królika”.Po Kiełbie konieczny audyt zewnętrzny , a najlepiej wcześniej póki nie zrujnują do końca miejskiego budżetu.

gonzales
5 lat temu

Po Kiełbie to tylko potop! Niestety masz rację, że urząd pęka w szwach zatrudnia się samych swojaków i przyjaciół króliczka: zakładzik? Już dziś mogę wskazać dwa nazwiska które zostaną zatrudnione w straży (w)miejskiej. Tak samo jest w Biurze rady miasta.
A na obniżkę podatków to możecie nie liczyć – pozostanie to tylko w marzeniach i wierze głosujących na Kiełba i wierzących w jego obietnice.

życzliwy
5 lat temu

Skutecznie walczy z bezrobociem wśród swoich przyjaciół. Ogranicza go tylko pojemność budynku UM. Ta masa urzędniczych najlepszych fachowców doszła do wniosku, że reformę oświaty w mieście zleci się za duże miejskie pieniądze prywatnej firmie… Nie ma co tego komentować, sami widzimy od czego prezydent ma pracowników i jakich.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x