Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję video konferencji prasowej, podczas której prezydent Tarnobrzega odniesie się do informacji przekazanych w czwartek przez p. Kosakowskiego oraz wyjaśnień Prezesa Tarnobrzeskich Wodociągów. Konferencja odbędzie się we wtorek 18. sierpnia, początek transmisji godz.11.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PoPiS
5 lat temu

Cóż to za rewelacje ma do przekazania urzędujący prezydent? Poda nazwisko nowego prezesa wodociągów? Dlaczego Norbert Mastalerz milczy? TVN i inne ogólnopolskie media już wezwane?

Ludzka przyzwoitość
5 lat temu

Szkoda, że nikt nie zapyta o całą sprawę prezesa Sikonia. Jedynym sprawiedliwym jest gość, który przyznał się do wręczania łapówek na budowie.

KASANDRA
5 lat temu

Telenoweli ciąg dalszy.Panie Kiełb ludzi to już nudzi.Weśsię pan za robotę a nie urządzaj igrzysk.Cała Polska już się z nas śmieje.Od tego są sądy i prokurator. Dlaczego pan nie zgłosi do prokuratury tylko zamęcza na konferencyjami z tą swoją Domką.

Krzyś
5 lat temu

Wam też przycina transmisję ?

Do Krzysia
5 lat temu
Reply to  Krzyś

Koło 11 będzie lepiej.

kruze
5 lat temu

Mam pytanie do Prezydenta Kiełba,wcześniej zadam aby sobie przeczytał.
1.Czy jest prawdą, że wydał pan ustny nakaz panu Sikoniowi aby uzbroił działki w Ocicach?
2. Czy jest prawdą że robiono podłącza bez żadnych pozwoleń? tzn na buzię.
3. Czy jest prawdą że w trybie pilnym robi się teraz dokumentację w U.M. aby się nikt nie dowiedział o tym iż robiono podłącza bez dokumentacji i pozwoleń?

Szanowny panie redaktorze, proszę głośno zadać te pytania panu Kiełbowi,bo z moich wiadomości, właśnie tak było i wyjdzie wszystko na światło dzienne.Pozdrawiam.

Głosowałem na G. Kiełba !
5 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

Franek
5 lat temu

No i czego się tak nagle urwał przekaz????

kruze
5 lat temu

Grzegorz Kiełb!!!!!!!!!!! żenujące wystąpienie. Kosakowski ma sprawę karną! a pan Prezydent bajki opowiada!

ulala
5 lat temu

Znowu pan Prezydent trafia do Sądu,kara nieunikniona.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x