Skromna wygrana Iskry Sobów w derbach Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

Iskra Sobów wygrała 1:0 (0:0) z OKS Wielowieś w meczu 3. kolejki B klasy. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 49 minucie Paweł Żarów.

Po dwóch remisach pierwsze zwycięstwo odniosła drużyna Juniora z Zakrzowa, która wygrała z Ceramiką Hadykówa 1:0. Bez punktów pozostaje Wspólnota Serbinów, która tym razem przegrała z LZS-em z Żabna 0:5.
W ramach 4. kolejki B. klasowych rozgrywek zajmująca piąte miejsce Iskra podejmie siódmego w tabeli Juniora, jedenasty po trzech kolejkach OKS z Wielowsi zmierzy się z Łęgiem Kopcie, dwunastą zaś Wspólnotę czeka mecz z plasującym się na trzecim miejscu KS-em z Żupawy.

KLASA A

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Koniczynka Ocice, która wygrała z Łęgiem Stany 3:1 w meczu 3. kolejki A klasy. Następnym rywalem plasującej się na ósmym miejscu Koniczynki będzie LZS z Rzeczycy Długiej.

KLASA OKRĘGOWA

Drugą porażkę w sezonie zanotował OKS Mokrzyszów, który przegrał w Ździarach z miejscowym LZS-em 1:5. W ramach 4. kolejki klasy okręgowej OKS, który zajmuje przedostatnie miejsce w stawce podejmie Pogoń Leżajsk.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jozek
6 lat temu

Trzymajcie sie w tym Mokrzyszowie dalej tych Stepni, Farianow i innych Gusciorow a obudzicie sie bez kasy i z derbami w Wielowsi i Sobowie.

OKSiak
6 lat temu

jak nie chciało wejśc do sobowskiej bramy tak nie weszło, poprzeczka, słupek i kilka setek

kibic
6 lat temu

Wielowieś miała dwie poprzeczki i słupek co dobrze widać w skrócie. To się nazywa niefart.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content