Tarnobrzeg: Pożegnali wakacje z kinem letnim (fotoreportaż oraz video)

Na zakończenie wakacji tarnobrzeskie Centrum Natura 2000 oraz Studio Event przygotowało dla tarnobrzeżan nie lada atrakcję, plenerowe kino letnie, usytuowane w bardzo klimatycznej scenerii Parku Dzikowskiego.

Projekcję rozpoczęła oskarowa bajka ” Gdzie jest Nemo” która zgromadziła największą liczbę widzów. Niestety przelotny deszcz który pojawił się w trakcie pokazu spowodował, że część widzów opuściła teren parku i kolejne dwa filmy czyli przyrodniczy „Był sobie las” oraz filmową adaptację komiksu Franka Millera – 300, oglądała już mniejsza liczba kinomanów.

– Duże zainteresowanie widzów to dla nas sygnał, aby w przyszłym roku znów zaprosić tarnobrzeżan do „naszego letniego kina” – mówi w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Konrad Niedźwiedź, kierownik Centrum „Natura 2000” – Nim jednak znów spotkamy się na kolejnych projekcjach już dziś zapraszam mieszkańców miasta na drugą edycję pikniku ekologicznego, który zaplanowaliśmy na niedziele 20. września – dodaje.

Letnie oglądanie rozpoczęło się o godzinie 19 zakończyło się zaś o godzinie 0.30.

video: Regionalne Centrum Natura 2000 Tarnobrzeg

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kinomaniak
5 lat temu

Film „Był sobie las” był totalną porażka… Nie wiem kto układał repertuar ale ten film zniechęcił widzów do czekania na „300”.

fgh
5 lat temu

na rybce nemo było koło 2000 osób, czemu nie ma zdjęć z 1 filmu

Głosowałem na G. Kiełba !
5 lat temu

Nie ma komarów i nie ma Norberta !
To dzieła Grzegorza Kiełba !
Nie ma komarów i nie ma Norberta ! 🙂

lol
5 lat temu

Nie ma komarów bo to zasługa kiełba,hahahahahahahahahahahha Kasę niech odda klubowi lepiej!

Precz z Platformą
5 lat temu

Norbert najpierw niech odda zmarnowale kilka milionów złotych na kopaczy o nagrodach dla urzędników nie wspomne do 13 tyś złotych …

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x