Tarnobrzeg: Zasnął za kierownicą, na skrzyżowaniu

Do niecodziennej interwencji o godz. 4.40, zostali wezwani tarnobrzescy policjanci. Według zgłoszenia na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza za kierownicą pojazdu spał kierowca.

Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na jednym z pasów jezdni zauważyli skodę rapid z włączonym silnikiem, a za kierownicą pojazdu spał 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega z głową opartą o szybę. Obudził się gdy funkcjonariusze zapukali w szybę auta. Gdy ją otworzył, policjanci wyczuli woń alkoholu, mężczyzna miał też bełkotliwą mowę.

38-letniemu kierowcy skody została pobrana krew do badań w celu ustalenia zawartości alkoholu w organizmie. Na tę okoliczność policjanci prowadzą czynności wyjaśniające. W związku z podejrzeniem kierowania w stanie nietrzeźwości mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdem.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz utrata prawa jazdy nawet do lat 10.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ALkoHolik
5 lat temu

Wow…bandyta złapany,będą premie w miejskiej komendzie Policji w Tbg-u.Coś się jednak zmienia w tym pięknym tętniącym życiem,sportem mieście.Pzdro dla Alkoholików

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x