Przegrana OKS Mokrzyszów z wiceliderem z Nowej Sarzyny (fotoreportaż oraz video HD)

Drużyna OKS Mokrzyszów przegrała z wiceliderem rozgrywek Unią Nowa Sarzyna 1:4 (0:1) w meczu 6. kolejki klasy okręgowej. Dla rywali podopiecznych trenera Stępnia była to szósta z rzędu wygrana.

Na prowadzenie goście z Sarzyny wyszli w 19. minucie po bramce strzelonej przez Dawida Gnatka. Do wyrównania doprowadził w 59 minucie Mateusz Farian. Niestety przez kolejne minuty piłkarze OKS-u nie byli w stanie utrzymać wyniku gwarantującego jeden punkt z bardzo wymagającym rywalem, w szeregach którego świetne spotkanie rozgrywał Dawid Gnatek. Młody wychowanek Unii, już w 65 minuty ponownie pokonał Adriana Lasotę, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Zaledwie cztery minuty później Gnatek strzela kolejną bramkę, zaliczając w meczu hat-tricka. Wynik spotkania na 4:1 dla Unii ustalił w 76 minucie Kamil Kusy.

W następnej kolejce zespół z Mokrzyszowa czeka kolejne trudne spotkanie, w Grębowie z trzecim w tabeli Słowianinem.

foto&video: Piotr Morawski